• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Bielsko-Biała

  Zamów kuriera w Bielsku-Białej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Bielsko-Biała

  Bielsko – Biała leży w województwie śląskim, gdzie jest głównym ośrodkiem aglomeracji bielskiej i centralnym ośrodkiem Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Pełni także funkcję głównego ośrodka administracyjnego, przemysłowego, handlowo – usługowego, akademickiego, kulturalnego i turystycznego na Podbeskidziu. Bielsko – Białą nieustannie mocno rozwija się na wielu płaszczyznach, przede wszystkim ekonomicznie i gospodarczo. Stanowi również bardzo ważny węzeł drogowy i kolejowy. Kurier w Bielsku – Białej jest bardzo pożądaną usługą wśród mieszkańców tego miasta i okolic. Choć na terenie aglomeracji bielskiej funkcjonuje kilka firm kurierskich, mieszkańcy i firmy z tej okolicy najchętniej wybierają usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Bielsku – Białej znajdują się 24 oddziały Poczty Polskiej, dzięki którym każdy mieszkaniec w łatwy sposób może skorzystać z oferowanych usług. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Usługa Pocztex Ekspres 24 to zapewnia dostarczenie przesyłki do adresata  już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Usługa Pocztex Kurier 48 umożliwia zaś dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Bielsku – Białej z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Bielsko – Biała jest najczęściej wybieraną usługą przez mieszkańców i przedsiębiorców z tego miasta. Chcąc nadać przesyłkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. 

  W tym celu należy wpisać w odpowiednie pola takie informacje, jak waga, wymiary i ilość paczek. Można również zdecydować się na opcje dodatkowe. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. Co bardzo istotne, każda ze stron może śledzić pokonywaną przez paczkę drogę, aż do momentu pojawienia się u odbiorcy. GlobKurier.pl zapewnia szybkie i sprawne nadawanie paczek, jednocześnie oferując najatrakcyjniejsze ceny na rynku. Szeroki wybór usług kurierskich sprawia, iż zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorstwa, jak i instytucje mogą znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo w szybki sposób można założyć konto klienta w serwisie, co dodatkowo przyspieszy nadawanie kolejnych paczek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bielsku-Białej

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: