Menu

kurier InPost

Kurier InPost Bielsko-Biała

Zamów kuriera InPost w Bielsku-Białej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to miasto na pograniczu województwa śląskiego i małopolskiego, w którym działa bardzo wiele firm z branży e-commerce. Mogą oni nadawać swoje przesyłki za pośrednictwem kuriera InPost. Wygodnie zamówią go na platformie Globkurier.pl, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze. W ten sposób ograniczą zarówno koszty, jak i czas realizacji usługi dostawy towarów do klientów. Kurier InPost – Bielsko-Biała to miasto, gdzie nadasz paczkę do 84 paczkomatów i 8 PaczkoPunktów. Sieć paczkomatów w mieście Bielsko-Biała jest bardzo szeroka. Można nadawać paczki w 84 paczkomatach, a gdy to Bielsko-Biała jest docelowym punktem odbioru do jednego lub kilku z tych punktów. Dodatkowo dostępnych jest 8 Paczkopunków w których można odbierać, ale i nadawać przesyłki. Robią to zarówno klienci indywidualni, jak i kurierzy InPost. Bogata siatka paczkomatów sprawia, że odbiorca może przekierować swoją paczkę w dowolne miejsce. Zawsze ma 48 godzin na odbiór przesyłki, zanim ta trafi z powrotem do nadawcy. Kurier InPost może odebrać od Ciebie Twoje paczki i umieścić w wybranym paczkomacie bądź zrealizować usługę od drzwi do drzwi. W Paczkopunktach w Bielsku-Białej umieszczane są paczki, które nie zostały odebrane przez odbiorców w czasie doręczenia. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dostają oni powiadomienie o tym fakcie, a także czasie, jaki mają na odbiór zanim przesyłka wyruszy w drogę powrotną. Kurier może odebrać Twoją paczkę w godzinach pracy od 9 do 17. Paczki do paczkomatu nie mogą być cięższe niż 25 kg. Z kolei kurier odbiera paczki o wadze do 30 kg w godzinach do 10 i do 12. W InPost jest także możliwość wysyłki paczek do 50 kg – dla firm.  Zamów kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl i ciesz się wygodą. Możesz zamówić kuriera inPost za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. To bardzo wygodne rozwiązanie. Wystarczy założyć konto, a następnie wypełnić pola dotyczące gabarytu przesyłki oraz jej wagi. Paczka do paczkomatu nie może być większa niż 41x38x64 cm. Z kolei kurier InPost odbierze paczkę, której suma łączna wszystkich boków nie przekracza 220 cm. Większe przesyłki należy wysyłać jako niestandardowe za odpowiednio większą opłatą bądź na panelach.

 Po wypełnieniu gabarytów paczki standardowej i podaniu jej wagi, wystarczy wybrać z listy taniego kuriera. Bielsko-Biała to miasto, gdzie InPost ma niezwykle gęstą sieć punktów nadania i odbioru, a także bardzo korzystne ceny.  W Globkurier.pl zamówisz kuriera na wybraną godzinę. Musisz odpowiednio przygotować paczkę. Nic nie może z niej wystawać. Musisz ją szczelnie okleić, a najlepiej jeszcze zastosować wypełnienie, które zapobiegnie uszkodzeniu rzeczy w paczce, np. poliuretanowe. Potem pozostaje już tylko przykleić wydrukowaną wcześniej etykietę. Oczywiście jeśli paczek masz niewiele, możesz udać się do punktu nadania samodzielnie, wtedy wybierasz opcję paczkomatu bez odbioru paczek przez kuriera. Globkurier.pl daje Ci wiele możliwości, a ty korzystasz z tych najwygodniejszych dla siebie. Prowadząc firmę możesz wysłać za jednym razem nawet do 100 paczek. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bielsku-Białej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: