Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Piotrków Trybunalski

Zamów kuriera w Piotrkowie Trybunalskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Piotrków Trybunalski

Jesteś mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego i chcesz nadać paczkę? Z pewnością więc zastanawiasz się, która firma kurierska w tym mieście jest w stanie spełnić wszystkie twoje oczekiwania. Tani kurier w Piotrkowie Trybunalskim powinien być bowiem również terminowy oraz oferować różnego rodzaju przesyłek. Jedną z takich firm jest kurier UPS. Piotrków Trybunalski jest miastem, w którym firma ta działa bardzo prężnie i oferuje szereg możliwości zarówno klientom biznesowym jak i detalicznym. Sprawdźmy więc nieco lepiej jego ofertę. UPS to firma kurierska, która założona została w Stanach Zjednoczonych. Posiada bardzo długą tradycję, ponieważ założono ją ponad 100 lat temu. Co ciekawe, początkowo firma zajmowała się pieszym i rowerowym doręczaniem dokumentów, paczek czy jedzenia z restauracji. Obecnie jest to jednak jedna z największych firm o zasięgu międzynarodowym. Swoim działaniem nie obejmuje jedynie krajów skonfliktowanych ze Stanami Zjednoczonymi. W Polsce działa od 2005 roku. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier UPS to firma, która oferuje szereg usług oraz możliwości nadania paczki. Oferta jej skireowana zarówno do osób prywatnych, jak i biznesów. Kurier UPS w Piotrkowie Trybunalskim oferuje standardowe przesyłki krajowe w bardzo atrakcyjnej cenie rozpoczynającej się od 17,68 zł. Poza nimi dostępne są również przesyłki zagraniczne, ekspresowe, paletowe oraz niestandardowe. Słowem, każdy klient niezależnie od potrzeb mogą liczyć na to, czego potrzebują. Warto w tym miejscu nadmienić, że mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mogą korzystać z 4 punktów UPS Acces Point, w których możliwe jest nadawanie oraz odbieranie przesyłek. Położone w bardzo dobrych lokalizacjach ułatwiają korzystanie z oferty tego przewoźnika.

Nie każdy jednak ma możliwość lub chęć korzystania z punktu obsługi. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera przez internet. W Piotrkowie Trybunalskim możesz zrobić to korzystając ze strony GlobKurier.pl.To nowoczesna platforma transportowa, dzięki której szybko wycenisz swoją paczkę. Wystarczy, że podasz jej rozmiary oraz wagę a także miejscowość do której ma dotrzeć. Po wybraniu sposobu nadania drukujesz list przewozowy i czekasz na kuriera, który pojawi się w twoim domu lub firmie w dogodnym dla ciebie terminie. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Na stronie możesz skorzystać również z dodatkowych usług takich jak ubezpieczenie przesyłki, masz również możliwość monitorowania gdzie aktualnie znajduje się twoja paczka.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piotrkowie Trybunalskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: