• kurier dpd

  Kurier DPD Piotrków Trybunalski

  Zamów kuriera w Piotrkowie Trybunalskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Piotrków Trybunalski

  Prowadząc przedsiębiorstwo handlowe działające w branży e-commerce w Piotrkowie Trybunalskim chce się jak najbardziej ograniczyć koszty, a przy tym nie windować cen i nie przerzucać znacznych kosztów wysyłki na klientów. Aby było to możliwe konieczne jest znalezienie rzetelnej, ale i taniej firmy kurierskiej. Doskonałym wyborem może być kurier DPD. Warto dowiedzieć się więcej na temat jego oferty i gdzie można uzyskać najniższą cenę za wysyłkę. Gdy wysyła się sporo paczek, to zamówienie kuriera pod drzwi jest wygodniejszą opcją. Można to zrobić na Globkurier.pl. Wystarczy założyć konto i wycenić przesyłki. Większą ilość przesyłek o tych samych gabarytach i tej samej wadze można tu nadać taniej niż u przewoźnika, bowiem na platformie Globkurier.pl ceny są wynegocjowane. Zatem, jeśli szukasz taniego kuriera w Piotrkowie Trybunalskim, to koniecznie zamów kuriera DPD za pośrednictwem tej platformy. To bardzo korzystna oferta dla firm, które mogą korzystać dodatkowo z odroczonych płatności, ale i dla osób prywatnych, które znajdą najtańszą ofertę kurierską na rynku. Można błyskawicznie wszystko wycenić, opłacić, wydrukować listy przewozowe i już następnego dnia przekazać wszystkie przesyłki kurierowi DPD.   

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W Piotrkowie Trybunalskim obecnie znajduje się 9 punktów DPD Pickup, a także jeden automat paczkowy DPD. Zatem zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne mają możliwość wysyłki paczek poza godzinami pracy kuriera. W przypadku sprzedaży online to dobrze wpływa na biznes. Można zaproponować swoim klientom, że jeśli zamówią paczkę np. do godz. 18, to zostanie nadana jeszcze tego samego dnia. Oczywiście kurier DPD odbierze ją w kolejnym dniu, jednak paczka już będzie w drodze do adresata właśnie dzięki punktom paczkowym czy automatowi paczkowemu DPD. Warto wiedzieć, że automat paczkowy w Piotrkowie Trybunalskim znajduje się przy ul. Żelaznej 7. Jest czynny niemal całą dobę, bo od poniedziałku do piątku i w niedzielę od 0.00 do 23.45, a w soboty od 1.00 do 23.45. Aby z niego skorzystać trzeba ściągnąć aplikację DPD Mobile na swój smartfon. 

  Najdłużej czynnym punktem paczkowym w tym mieście jest ten zlokalizowany przy ul. 3 Maja 16 lok. 2 w sklepie Zagłoba. Jest otwarty od 6.00 do 23.00 przez cały tydzień. Długo otwartymi punktami są także te zlokalizowane w sklepach Dino, gdzie można nadawać i odbierać paczki od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty i od 9.00 do 21.00 w niedzielę. Znajdują się przy ul. Franklina Roosevelta 62, Śląskiej 18 i Wojska Polskiego 254 A. Są takie sklepy, gdzie można nadać nie tylko przesyłkę przedpłaconą, ale i zapłacić za nadanie na miejscu. Tak jest w przypadku sklepu z zaproszeniami na Fiołkowej 11, otwartego od 9.00 do 15.30 oraz wspomnianego Sklepu Zagłoba, czyli najdłużej otwartego punktu DPD Pickup w Piotrkowie Trybunalskim. Wysyłając przesyłkę z punktu do punktu albo z domu do punktu ma się większą gwarancję, że nie wróci, gdyż adresat będzie miał na odbiór aż 7 dni. Jeśli paczka pod drzwi nie zostanie odebrana, to na odbiór z punktu adresat ma 3 dni.   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piotrkowie Trybunalskim

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: