• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Piotrków Trybunalski

  Zamów kuriera w Piotrkowie Trubunalskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Piotrków Trybunalski

  Dlaczego warto zamówić kuriera DHL w Piotrkowie Trybunalskim? Ze względu na różnorodne opcje nadania, atrakcyjną cenę i wysoką jakość świadczonych usług. A dzięki serwisowi GlobKurier.pl zrobimy to szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Jak nadać paczkę kurierem DHL w Piotrkowie Trybunalskim? Wysyłając paczkę kurierem, oczekujemy nie tylko atrakcyjnej ceny, ale i gwarancji szybkiego dostarczenia przesyłki, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wysoka jakość usług to jeden z kluczowych elementów, na które zwracamy uwagę. Ważna jest też wygoda nadania paczki i zamówienia całej usługi. Zamów kuriera DHL w Piotrkowie Trybunalskim razem z serwisem GlobKurier.pl, gwarantującym atrakcyjną cenę oraz różne możliwości nadania i obioru przesyłki tą firmą kurierską. Możemy nadać przesyłkę bez wychodzenia z domu, którą odbierze od nas kurier lub wybrać się z nią do dowolnego punktu DHL POP na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, lub terminalu DHL mieszczącego się przy ulicy Życzliwej 10 (teren „Amat-Druk”). 

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Dostępnych jest kilkanaście punktów DHL POP w Piotrkowie Trybunalskim. Znajdują się w sklepach Żabka (m.in. przy Sieradzkiej, Sienkiewicza, Sulejowskiej, 3 Maja, Wojska Polskiego, Górnej, Armii Krajowej, Słowackiego, Jana Matejki) czy w salonie Inmedio (CH Echo). Podobnie jest z odbiorem. Przesyłka może zostać dostarczona przez kuriera na adres odbiorcy, może zostać umieszczona w punkcie odbioru DHL POP wskazanym podczas zamówienia. Istnieje też możliwość szybkiej dostawy do godziny 12 następnego dnia. Jak pracują kurierzy w Piotrkowie Trybunalskim? Standardowe godziny pracy kurierów DHL to 8-18, ale mogą zdarzyć się dostarczenia pod adresy prywatne także później, nawet i do godziny 20. Przesyłki do firm rozwożone są w pierwszej części dnia, najczęściej nie później niż do 15-16. Serwis GlobKurier.pl to najlepsze miejsce do zamówienia kuriera DHL w Piotrkowie Trybunalskim, a także wysyłki paczki DHL-em do tego miasta. Oprócz odbioru i dostawy paczek przez kurierów, dla klientów dostępna jest sieć kilkunastu punktów DHL POP, dzięki którym możemy nadać i odebrać przesyłkę w wygodnych dla nas godzinach.

  Jak nadać przesyłkę DHL w Piotrkowie Trybunalskim? Oto z szybkich kroków do celu:

  • Wejdź na stronę główną serwisu GLobKurier.pl i wpisz dane przesyłki: jej wymiary oraz wagę. Jednym kliknięciem wycenisz przesyłkę i skorzystasz z darmowej porównywarki cen usług kurierskich.
  • Wśród szerokie listy ofert, znajdziesz te opatrzone logo firmy DHL. Wybierz tę ofertę, która najlepiej spełnia twoje oczekiwania.
  • Zaloguj się na swoje konto klienta lub je załóż. Możesz też dokonać zamówienia bez zakładania konta.
  • Uzupełnij dane zamawiającego oraz adresy nadawcy i odbiory.
  • Uzupełnij szczegółowe dany o przesyłce oraz skorzystaj z opcji dodatkowych (pobranie, zwrot dokumentów, ubezpieczenie).
  • Dokonaj zapłaty za przesyłkę (przelewem, szybkimi płatnościami online czy kartą).
  • W zależności od wybranej opcji wydrukuj list przewozowy i przekaż go kurierowi razem z paczką, oczekuj na kuriera, który przyjedzie z wydrukowaną etykietą lub zanieś paczkę z wydrukowanym listem do punktu DHL POP
   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piotrkowie Trybunalskim

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: