Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Piotrków Trybunalski

Zamów kuriera w Piotrkowie Trybunalskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Piotrków Trybunalski

Osoby, które dotychczas korzystały z Paczki w Ruchu nie muszą się martwić, bowiem teraz jest to kurier Orlen Paczka. W Piotrkowie Trybunalskim znajdziesz punkty nadana i odbioru na stacjach paliw Orlen i w punktach partnerskich. Warto dowiedzieć się ile ich jest, gdzie się znajdują. Podpowiemy także jak nadać przesyłkę kurierem Orlen Paczka w Piotrkowie Trybunalskim bez większych formalności, wygodnie i online. W Piotrkowie Trybunalskim zlokalizowane są 22 punkty nadania i odbioru kuriera ORLEN Paczka. Jeden z nich znajduje się przy Słowackiego 128. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00 i w soboty od 7.00 do 14.00. Punkt nadania i odbioru znajduje się także w sklepie Świat Alkoholi. Jest on otwarty od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 22.00. Jeśli szukasz punktu nadania i odbioru całodobowego i otwartego 7 dni w tygodniu, to wybierz ten zlokalizowany przy ul. Łódzkiej 51, a także Sikorskiego 43, gdzie znajdują się Stacje Paliw Orlen. W kiosku RUCH-u przy ul. Słowackiego 15 można odbierać paczki także przez 7 dni w tygodniu, z tymże od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-20.00, a w soboty od 6.00 do 18.00, z kolei w niedzielę – od 8.00 do 13.00. Czynny przez cały tydzień salonik RUCH znajdziesz też przy ul. Wojska Polskiego 24, gdzie można nadawać i odbierać przesyłki od poniedziałku do soboty w godzinach 11.00-20.00, a także w niedzielę od godz. 8.00 do 14.00. Długo otwartym punktem jest także ten przy Słowackiego 155/157, gdzie mieści się Polo Market. Przesyłki można nadawać i odbierać w godz. od 6.15 do 21.30 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę w godz. od 9.00 do 21.00. Kurier dostarcza paczki i je odbiera punktualnie o godz. 6.00. Lokalizacji jest naprawdę mnóstwo, dlatego każdy może znaleźć tę najdogodniejszą.   

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier w Piotrkowie Trybunalskim może kosztować 6,5 zł za paczkę 20 kg w ofercie dla firm albo 7,81 dla klientów indywidualnych. Dostępne jest ubezpieczenie paczek od 1,49 zł. Wszystko to możliwe jest dzięki usłudze kurier ORLEN Paczka w Globkurier.pl. Wystarczy tylko wejść na stronę i założyć konto, które jest całkowicie darmowe. Potem można przystąpić do wyceny przesyłki, należy wpisać jej długość szerokość i wysokość, a także wagę. Warto wiedzieć, że jest limit do 20 kg, a także limit wymiarów 20cm x 30 cm x 50 cm. Jeśli paczka spełnia kryteria można wybrać kuriera Orlen Paczka, opłacić online lub udać się do punktu i opłacić na miejscu. 

W ten sposób można zyskać tanią i solidną usługę kurierską. Oczywiście zagubienie towaru zdarza się wszędzie, dlatego warto wykupić ubezpieczenie przesyłki, które nie jest drogie, a jednak pozwala w miarę w spokoju obserwować los przesyłek w ramach śledzenia na stronie Globkurier.pl. U tego brokera kurierskiego można liczyć na ofertę wysyłki przesyłek nawet 70% taniej, dlatego naprawdę warto spróbować, tym bardziej że interface jest intuicyjny i nawet osoba niewprawiona w korzystaniu z zamawiania kuriera online sobie poradzi.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piotrkowie Trybunalskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: