• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Zakopane

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Zakopanem korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Zakopane

  Szybki, bezpieczny i tani kurier? Zakopane to ma! ORLEN Paczka (dawniej Paczka w RUCHu) stara się na bieżąco zwiększać listę punktów nadania i odbioru wygodnych przesyłek kurierskich oraz udoskonalić swoją usługę. Wszystko to w odpowiedzi na rosnącą potrzebę przesyłania paczek w dobrej cenie, szybko, tanio i przede wszystkim – oszczędzając Twój czas do maksimum. Teraz nadasz i odbierzesz przesyłkę po drodze lub w miejscu, gdzie i tak bywasz codziennie. Stacja paliw PKN ORLEN, automaty paczkowe, ulubione sklepiki i kioski RUCHu są do Twojej dyspozycji. Jakie przesyłki obsługuje tani kurier ORLEN Paczka? Dokładnie takie, jakich potrzebujesz, by dostać swoje zakupy online lub przesłać coś, co musi dotrzeć do odbiorcy bezpiecznie i szybko. Z ORLEN Paczka przesyłasz, co chcesz. Wymiary przesyłki nie mogą przekraczać 20/30/50 cm. Dostępne są również dwie wielkości w atrakcyjnych wariantach cenowych, które sprawdzisz np. na stronie GlobKurier.pl. To ORLEN Paczka MINI do 5 kg oraz przesyłka STANDARD do 20 kg.

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier ORLEN paczka to opcja dla wszystkich tych, którzy nie mogą czekać na kuriera w domu i chcą nadawać paczki wygodnie i szybko, oszczędzając swój cenny czas. Aby skorzystać z usługi, należy wypełnić prosty formularz online dostępny na stronie GlobKurier.pl, podając dane nadawcy i odbiorcy oraz wybrane punkty nadania i odbioru. Następnie opłacamy przesyłkę za pomocą szybkich płatności online i drukujemy wygenerowany list przewozowy. Jeśli nie mamy takiej możliwości, wystarczy na paczce napisać specjalnie wygenerowany kod lub podać go podczas nadania. Gotowe! Teraz wystarczy już tylko zanieść paczkę do wybranego punktu. W Zakopanem do dyspozycji są dwa takie miejsca.

  To Kioski RUCHu przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Tetmajera oraz przy ul. Kościuszki 10. Adresy zarówno punktów nadania, jak i odbioru w całej Polsce sprawdzisz na stronie porównywarki usług kurierskich GlobKurier.pl lub na stronie ORLEN Paczka. Dostępne jest również śledzenie paczki na każdym jej etapie, od chwili nadania do odbioru, dostępne w systemie Globkurier.pl. ORLEN Paczka na terenie Polski dostarcza przesyłki w przeciągu 1-2 dni roboczych, a na ich odbiór są 3 dni. W przypadku dostarczenia do automatu paczkowego ORLEN czas ten można wydłużyć w aplikacji mobilnej. W ramach usługi otrzymujesz również darmowe ubezpieczenie przesyłki do wartości 500 zł.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zakopanem

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: