• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Zakopane

  Zamów kuriera w Zakopanem korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Zakopane

  Zwane “zimową stolicą Polski” Zakopane zamieszkuje niespełna 27 tysięcy osób. Jest to drugie (po Nowym Targu) miasto Podhala pod względem liczby ludności. Dodatkowo każdego roku odwiedzają je setki tysięcy turystów. Z tego powodu zapotrzebowanie na usługi pocztowe i kurierskie jest tu stosunkowo duże. Kurier Poczty Polskiej w Zakopanem funkcjonuje dzięki sześciu placówkom pocztowym znajdującym się w tym mieście. Większość przesyłek trafia do odbiorców w ciągu 48 godzin; w niektórych przypadkach nawet tego samego dnia. Przesyłki doręczane są w dni robocze w godzinach 8:30-17:30. W sytuacji, gdy kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, przesyłka oczekuje na odbiór w placówce wskazanej na pozostawionym przezeń awizo.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Aby skorzystać z usług kuriera Poczty Polskiej w Zakopanem, można udać się do jednej z placówek pocztowych i nadać ją osobiście, lub skorzystać z możliwości nadania online za pośrednictwem GlobKurier.pl. W tym ostatnim przypadku kurier odbiera paczkę bezpośrednio od klienta. Zadbaliśmy o to, by cały proces był łatwy i intuicyjny. W tym celu należy wykonać kilka kroków. Podać podstawowe informacje nt. paczki w formularzu na stronie głównej. Na ich podstawie generowane są oferty przewoźników wraz z wstępną wyceną. Wybrać odpowiednią ofertę – zestawienie tworzymy w taki sposób, by widoczna była nie tylko cena, ale także informacje o dodatkowych usługach oraz terminach dostawy. W następnym formularzu należy podać niezbędne do wysyłki dane – adresy, numery telefonów, deklarację zawartości paczki oraz informację o usługach takich jak dodatkowe ubezpieczenie.

  Dokonać płatności online lub zadeklarować płatność przy odbiorze. Wydrukować list przewozowy, umieścić go na przesyłce i oczekiwać na kuriera. W GlobKurier.pl zadbaliśmy o to, by zapewnić naszym klientom nie tylko taniego kuriera w Zakopanem, ale i najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Dlatego do każdego zlecenia przypisany jest jego indywidualny opiekun. Dodatkowo zarówno odbiorca, jak i adresat mogą śledzić stopień realizacji zlecenia w zaawansowanym systemie monitorowania przesyłek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zakopanem

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: