Logo
Menu

globbox

GlobBox Zakopane

Sprawdź ofertę GlobBox w Zakopanem i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Zakopane

Tani kurier w Zakopanem to na pewno Globbox. Punkt kurierski znajduje się bardzo blisko tego miasta, bo w Suchej Beskidzkiej. Adres, pod którym znajdziecie ten punkt to ul. Nad Skawą 3. Na pewno ucieszy Was fakt, że punkt jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 21.30. Także w niedzielę można skorzystać z usług, przy czym od godz. 9.00 do 20.00. Taka oferta niewątpliwie jest bardzo korzystna dla osób prywatnych, ale i firm, tym bardziej że z Globbox możecie nadać przesyłki o maksymalnej wadze do 50 kg. Są to tzw. standardowe przesyłki. Jeżeli jednak ich wymiary są większe niż określone przez przewoźnika, to wtedy można nadać przesyłki niestandardowe. Przesyłki cięższe niż 50 kg nadaje się na paletach. Jeżeli chcecie zamówić kuriera Globbox warto wejść na stronę Globkurier.pl.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Kuriera Globbox możecie zamówić w wybrane przez Was miejsce, a więc do domu czy do pracy. Jeżeli zrobicie to przed godz. 11, to przesyłka zostanie odebrana przez kuriera jeszcze tego samego dnia. Jeżeli natomiast zamówicie go po godz. 11, to kurier po przesyłkę przyjedzie w następnym dniu roboczym. Średni czas dostawy przesyłek kurierskich wynosi zaledwie 1 dzień. Kolejną zaletą kuriera Globbox jest naprawdę korzystna cena przesyłek. Aby go zamówić warto wejść na stronę Globkurier.pl. Na samym początku musicie wskazać gabaryty paczki. W wybranym panelu należy wpisać wymiary, a dokładnie długość, szerokość, wysokość, które trzeba podać w cm. Należy też podać wagę w kg. Oczywiście już na tym etapie należy zaznaczyć, ile paczek będziecie wysyłać. Po tym etapie wystarczy już tylko kliknąć “wyceń przesyłkę”.

Tutaj pojawią się najbardziej korzystne oferty, a wśród nich oferta Globbox. Teraz wystarczy tylko zaznaczyć przewoźnika, następnie wpisać dane o zleceniodawcy, a także informacje, jeżeli chcecie uzyskać fakturę. Nie zapomnijcie też zastanowić się, czy będziecie dokonywać zamówienia jako osoba niezarejestrowana czy też zarejestrowany użytkownik, tym bardziej że rejestracja jest darmowa, a dla przedsiębiorców niesie wiele korzyści. Otóż mogą oni skorzystać z promocji czy dedykowanych ofert. Pozostaje już tylko wybrać ewentualne opcje dodatkowe. Wśród nich można zdecydować się np. na doręczenie w sobotę, specjalne ubezpieczenie, czy nawet powiadomienie SMS lub e-mail o nadaniu czy doręczeniu paczki. To już prawie wszystko, bo musicie zapisać jeszcze dane nadawcy i odbiorcy. Jeżeli jesteście zalogowani, to możecie importować listę kontaktów bądź skorzystać z książki adresowej.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zakopanem

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: