Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Zielona Góra

Zamów kuriera w Zielonej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Zielona Góra

Zielona Góra położona jest w województwie lubuskim. Na jej terenie znajduje się organów samorządu województwa, marszałka, zarządu województwa i Sejmiku Województwa Lubuskiego. Należy do Związku Miast Polskich, a wraz z Sulechowem i Nową Solą tworzy tak zwane Lubuskie Trójmiasto. Na terenie Zielonej Góry znajduje się Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny, którego część jest podstrefą Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Powstaje tam również Europejskie Centrum Elektromobilności. Jeśli chodzi o gospodarkę, dominuje przemysł informatyczny, elektryczny, metalowy, włókienniczy, drzewny i spożywczy. Kurier w Zielonej Górze to usługa ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród wszystkim mieszkańców regionu. Choć w tej okolicy działa kilka firm przewozowych, największym zainteresowaniem może się pochwalić Poczta Polska wraz ze swoimi dwiema usługami – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. W Zielonej Górze działają 22 placówki Poczty Polskiej, w których można odebrać bądź nadać przesyłki kurierskie.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pocztex Ekspres 24 to usługa. dzięki której nadana paczka może dotrzeć do adresata już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wybraną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Pocztex Kurier 48 z kolei umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Zielonej Górze z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Zielona Góra to usługa, która nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i przedsiębiorców z miasta i okolic. 

Chcąc nadać paczkę Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W nim należy podać wagę, wymiary oraz liczbę paczek.W tym kroku można również dokupić jedną z opcji dodatkowych. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. Na każdym etapie podróży przesyłki będzie można śledzić jej aktualne położenie. Wysyłanie paczek za pośrednictwem GlobKurier.pl to gwarancja najniższych cen, najlepszych przewoźników i terminowego dostarczania przesyłek. Bogaty wybór firm kurierskich i różnorodność ich ofert sprawiają, iż każdy klient może znaleźć najkorzystniejszą dla siebie opcję. Warto też zdecydować się na założenie konta klienta, dzięki któremu jeszcze sprawniej będzie można nadawać paczki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zielonej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: