• kurier dpd

  Kurier DPD Zielona Góra

  Zamów kuriera DPD w Zielonej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Zielona Góra

  Zielona Góra w województwie lubuskim liczy około 140 tysięcy mieszkańców, co sprawia, że jest dość niewielka jak na stolicę regionu. Jest to jednak ważny punkt na mapie usług kurierskich ze względu na położenie w niedalekiej odległości od granicy polsko-niemieckiej. W mieście pojawia się wiele zleceń na wysyłkę paczek do Niemiec i innych krajów Europy zachodniej. Ponadto Uniwersytet Zielonogórski przyciąga studentów, którzy powszechnie kupują w sklepach internetowych i otrzymują paczki od rodziców. Gdzie znajdują się punkty, które prowadzi kurier DPD Zielona Góra? W przypadku usług, które realizuje tani kurier, Zielona Góra wiedzie prym w regionie. Przy ul. Wiejskiej 2 mieści się Oddział Miejski DPD Pickup, w którym klienci mogą odbierać przesyłki i je nadawać. Możliwość nadawania paczek dotyczy opłaconych i nieopłaconych transportów. W oddziele nadawca może opłacić przesyłkę lub skorzystać z opcji nadania za pobraniem. 

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Do dyspozycji osób przychodzących do punktu przygotowano przymierzalnię. Oddział przy Wiejskiej działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Kilkadziesiąt punktów odbioru paczek DPD Pickup mieści się na terenie osiedli: Chrynów, Zdrojowe, Na Olimpie i Stefana Batorego. Punkty otwarto przy współpracy z przedsiębiorstwami usługowymi oraz sklepami i marketami Biedronka. W automatach paczkowych w zależności od lokalizacji możliwe jest odbieranie paczek w godzinach pracy danego sklepu lub przez całą dobę. Dzięki temu kurier DPD dopasowuje się do potrzeb klientów i umożliwia im obiory przesyłek o wybranej porze. Dodatkowo firma DPD dba o ekologiczne postawy i obniża emisję dwutlenku węgla, zatrudniając kurierów pieszych i rowerowych. Po Zielonej Górze poruszają się też kurierzy w samochodach elektrycznych.

  Niskie ceny usług kurierskich w Zielonej Górze. Wybierając opcję zamów kuriera na globkurier.pl, płaci się za przesyłki znacznie mniej. Serwis w imieniu swoich użytkowników wynegocjował ceny niższe nawet o 70% na różne usługi realizowane przez firmy kurierskie. DPD dostarcza przesyłki w formie kopert, kartonów oraz towary na paletach. Transporty paletowe są realizowane w Polsce i za granicą. Platforma globkurier.pl pozwala szybko przygotować przesyłki przy użyciu list stałych odbiorców oraz funkcji generowania zbiorczych listów przewozowych. Wygodna forma płatności odroczonych umożliwia przedsiębiorcom regulowanie opłat na wysyłkę w późniejszym czasie, gdy otrzymają zapłatę od kontrahentów lub kupujących. Dodatkowo za pośrednictwem globkurier.pl można ubezpieczyć wszystkie paczki DPD na wypadek zniszczenia lub zgubienia.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zielonej Górze

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: