Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Zielona Góra

Zamów kuriera DHL w Zielonej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Zielona Góra

Czym jest DHL? DHL (DHL International GmbH) to niemieckie przedsiębiorstwo kurierskie realizujące transport przesyłek i paczek do ponad 220 krajów świata (w tym do Polski, rzecz jasna). Czym wyróżnia się niemiecka firma kurierska na tle konkurentów, w jaki sposób działa, kiedy można liczyć na przyjazd kuriera i jak wygląda kwestia realizacji przesyłek przez DHL w mieście Zielona Góra? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w poniższym artykule. Miłej lektury! DHL: firma kurierska o zasięgu międzynarodowym. DHL jest przedsiębiorstwem kurierskim, którego początki sięgają końca lat 60. Firma powstała w USA, ale w 2002 roku Deutsche Post stała się jedynym właścicielem firmy. DHL realizuje wysyłkę paczek do krajów, których nie ma na liście innych przewoźników, a więc, na przykład, do Iranu, Korei Północnej czy Mjanmy (dawniej: Birma). Kurier DHL przywiezie paczkę pod wskazany adres (lub do automatu paczkowego) w określonym czasie, czyli: w następnym dniu roboczym do południa; między godziną 18 a 22; do końca dnia roboczego.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Należy również wspomnieć, że tak duże przedsiębiorstwo, jak DHL dysponuje ogromnym zapleczem finansowym i logistycznym, doświadczeniem i możliwościami niedostępnymi innym firmom kurierskim, dzięki czemu doręczanie paczek przez kurierów odbywa się także w soboty. DHL w Zielonej Górze: punkty nadania i odbioru, punkty obsługi klienta. Zielona Góra jest największym miastem województwa lubuskiego i centrum samorządowym województwa. Punkt Obsługi Klienta DHL znajduje się w tym mieście na ulicy Naftowej 2 (65-705 Zielona Góra). Zielonogórski POK DHL jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, a w soboty od 8 do 14. Sieć punktów partnerskich DHL obejmuje natomiast około 12 tysięcy placówek w całym kraju.

Czy tani kurier to mit? Oczywiście, że nie! Z GlobKurier.pl to możliwe! Jeśli interesuje Cię tani kurier (Zielona Góra), możesz skorzystać z możliwości, jakie zapewnia swoim użytkownikom portal GlobKurier.pl, dzięki czemu wybór najlepszej opcji dostawy będzie łatwiejszy niż dotychczas. Zamów kuriera przez portal GlobKurier.pl  i nie przepłacaj. Na portalu wystarczy podać rozmiary paczki i jej wagę (a także ilość wysyłanych paczek), kliknąć “Wyceń przesyłkę”, a GlobKurier.pl przedstawi najkorzystniejsze opcje dostawy Twojej paczki, uwzględniając jej typ (ekspresowe, standardowe). Wtedy to kurier DHL  dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres i gotowe!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zielonej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: