Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Świdnica

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Świdnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Świdnica

Świdnica, zamieszkiwana przez ponad 56 tysięcy osób, leży w województwie dolnośląskim. Miasto posiada liczne kontakty handlowe z aglomeracją wrocławską, a także z Niemcami. Dzięki temu działają w nim renomowane firmy kurierskie, takie jak Pocztex. Kurier Poczta Polska Świdnica dostarcza przesyłki do każdego osiedla, nawet w dni wolne od pracy i w godzinach nocnych. Co jeszcze charakteryzuje usługi kurierów Poczty Polskiej? Dowiedz się więcej na ich temat. Kurier Poczta Polska działa na terenie całej Świdnicy. Dostarcza paczki od poniedziałku do piątku w ramach usług standardowych. Usługi dodatkowo obejmują możliwość dostawy przesyłek również w niedziele i święta. Ponadto możliwe jest zamówienie paczek z odbiorem lub doręczeniem w godzinach nocnych pomiędzy 20 a 7 rano. Tani kurier Świdnica działa jako kurier miejski z dostawą w 3-4 godziny, ekspresowy z doręczeniem w 24 lub 48 godzin i bezpośredni z dostawą od drzwi do drzwi. Waga paczek odbieranych przez Pocztę Polską może wynosić do 10, 20 lub 100 kg w zależności od typu usługi.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier Pocztex gwarantuje określone w regulaminie terminy dostawy, a także bezpieczne dostarczenie przesyłek z adnotacją “ostrożnie”. Klienci Poczty Polskiej mogą zamówić również potwierdzenie odbioru paczki, dokumenty zwrotne, a także sprawdzenie zawartości paczki i doręczenie wyłącznie do rąk własnych. Dzięki dodatkowym usługom wszystkie przesyłki są dostarczane w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb odbiorcy i nadawcy.   Usługa zamów kuriera przez globkurier.pl to prosty sposób na oszczędności finansowe. Dzięki niej dowolny typ przesyłki wysyła się w cenie niższej nawet do 70%. Użytkownicy serwisu oszczędzają również czas – prosta w obsłudze wyszukiwarka na podstawie gabarytów i wagi wskazuje przewoźników, którzy tanio dostarczą paczkę od adresata do nadawcy. 

Globkurier.pl jednocześnie informuje o przewidywanym czasie dostawy, dlatego użytkownicy z pełną świadomością wybierają odpowiednią ofertę dla siebie. Wysyłanie paczek przez globkurier.pl jest dobrym rozwiązaniem dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Obie grupy klientów sporo zaoszczędzą i automatycznie wygenerują etykiety przewozowe po dokonaniu płatności online. Dodatkowo na przedsiębiorców czeka możliwość generowania zbiorczych list przewozowych oraz korzystania z systemu płatności odroczonych. Wszystkie paczki można objąć ubezpieczeniem od zniszczenia i zagubienia w czasie transportu oraz funkcją śledzenia postępów w dostawie.             

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: