Menu

kurier InPost

Kurier InPost Świdnica

Zamów kuriera InPost w Świdnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Świdnica

Intuicyjność i wygoda, jaką oferują zakupy internetowe, przekłada się na wzrost zainteresowania usługami kurierskimi i logistycznymi. Jednym z najchętniej wybieranych kurierów jest InPost. Posiada on liczne zalety i nieustannie rozwija swoją ofert. Kurier InPost jest innowacyjną, prywatną firmą świadczącą usługi logistyczne. Jako pierwsza tego rodzaju firma w Polsce stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów, w których całodobowo można nadawać i odbierać przesyłki. Aż 98% paczek dostarczanych jest następnego dnia. To rewolucyjna jakość, nieoferowana przez większość firm kurierskich. Dzięki szybkości i wygodzie InPost jest jedną z najczęściej wybieranych możliwości. Główną zaletą, jest możliwość odbioru i nadania przesyłki w dogodnej porze. InPost nieustannie rozwija również swoje usługi oferowane sektorowi e-commerce. Kurier InPost Świdnica posiada aż 37 punktów, w których możliwe jest zarówno nadanie jak i odebranie paczki. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wśród nich są zarówno paczkomaty, jak i PaczkoPunkty. Korzystanie z obu tych usług jest proste i bezpieczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zarówno nadawanie jak i odbieranie przesyłek zostało maksymalnie usprawnione. Obecnie dostępna jest również opcja zdalnego otwierania skrzynek z pomocą aplikacji, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybki i wyjątkowo higieniczny. Usługa “zamów kuriera” oferowana przez InPost pozwala na wyjątkowo szybkie dostarczenie przesyłki, bez konieczności wychodzenia z domu. Kurier może odebrać paczkę bezpośrednio od nadawcy od poniedziałku do piątku do godziny 17. Odbiorca natomiast, może ją otrzymać już następnego dnia. W zależności od gabarytu paczki oraz jej wagi InPost może zagwarantować dostawę do godziny 10, 12 lub 17.  

Poranne godziny są możliwe dla przesyłek o wadze do 30 kilogramów oraz nie większych niż 120 centymetrów. Natomiast popołudniowe dostawy pozwalają na otrzymanie paczki o wadze do 50 kilogramów już następnego dnia roboczego po wysłaniu. Tani kurier Świdnica może zostać zamówiony również za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl. To wyjątkowo intuicyjny sposób, który maksymalnie oszczędza czas. Wysłanie paczki kurierem InPost wymaga realizacji jedynie kilku kroków. Pierwszym z nich jest wejście w zakładkę “szybka wycena”. W niej konieczne jest podanie dokładnych wymiarów oraz wagi przesyłki. Następnie należy wybrać najdogodniejszą usługę i ją opłacić. Na tym etapie wystarczy już jedynie czekać na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: