Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Świdnica

Zamów kuriera DHL w Świdnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Świdnica

Świdnica na terenie województwa dolnośląskiego jest zamieszkiwana przez ok. 56 tysięcy osób. Miasto ze względu na swoje położenie jest interesującym punktem dla firmy kurierskiej DHL, która dostarcza paczki międzynarodowe i krajowe. Klienci DHL ze Świdnicy chętnie korzystają z wielu punktów odbioru paczek na terenie różnych osiedli, by szybko i sprawnie dokonywać zakupów online. Dodatkowo kurierzy przesyłają paczki prywatne do krewnych i znajomych. Kurier DHL w Świdnicy nie prowadzi punktu DHL Parcel, w którym odbierane i nadawane są przesyłki paletowe oraz niestandardowe. Najbliższy punkt znajduje się w Wałbrzychu przy ul. Uczniowskiej 18 i pracuje od poniedziałku do soboty. Na terenie Świdnicy można natomiast skorzystać z punktów DHL POP w sklepach Żabka, Lidl i ABC oraz salonach Inmedio. Paczki w większości z nich są wydawane od poniedziałku do soboty, natomiast w kilku DHL POP można odebrać je również w niedziele.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Świdnicy mieszkańcy mogą odbierać paczki z wskazanego punktu DHL lub wybrać opcję dostawy zamówionych towarów bezpośrednio do domu. Tani kurier Świdnica umożliwia dodatkowo zmianę wybranego wcześniej punktu odbioru, jeżeli z różnych przyczyn zamawiający nie może do niego dotrzeć. Nadawane przesyłki o wadze do 31,5 kg są przyjmowane w większości punktów na terenie miasta, jeśli ich wymiar i sposób zapakowania są standardowe. Paczki nietypowe lub paletowe nadaje się w DHL Parcel lub zamawia się ich odbiór bezpośrednio przez kuriera. W celu skorzystania z oferty kuriera DHL w Świdnicy nie trzeba udawać się bezpośrednio do punktu POP lub innego oddziału. Paczkę do nadania z powodzeniem przygotowuje się za pośrednictwem serwisu globkurier.pl, który dla swoich klientów wynegocjował z DHL ceny nawet o 70% niższe w porównaniu do standardowego cennika. 

Użytkownicy platformy błyskawicznie wyszukują odpowiedni typ przesyłki na podstawie wagi towarów oraz szerokości, wysokości i długości opakowania. Dzięki temu paczki zawsze są prawidłowo zapakowane i opłacone. W serwisie globkurier.pl klienci DHL przygotują etykiety przewozowe i dokonają szybkiej płatności online za zamówione usługi. Wszystkie paczki można objąć dobrowolnym ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia lub zagubienia przesyłki w trasie. Ponadto serwis przygotował dla użytkowników opcję płatności odroczonych oraz tworzenia list zbiorczych przesyłek, szczególnie przydatnych w firmach. Takie rozwiązanie sprawia, że kilkadziesiąt paczek nadaje się o wiele szybciej niż bezpośrednio w firmie kurierskiej.miasta, jeśli ich wymiar i sposób zapakowania są standardowe. Paczki nietypowe lub paletowe nadaje się w DHL Parcel lub zamawia się ich odbiór bezpośrednio przez kuriera.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: