Menu

globbox

Globbox Świdnica

Sprawdź ofertę GlobBox w Świdnicy i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Świdnica

GlobBox  jest brokerem kurierskim, który oferuje wysokiej jakości usługi kurierskie w niskich, atrakcyjnych cenach. Broker skupia w jednym miejscu ponad 50 przewoźników, umożliwiając tym samym swoim Klientom możliwość wyboru. Ponadto firma zadbała o łatwy dostęp do swoich usług, poprzez utworzenie sieci drobnych punktów paczkowych w całej Polsce, w tym także w Świdnicy. Dla Klientów ceniących sobie przede wszystkim wygodę, GlobBox uruchomił możliwość składania zleceń drogą elektroniczną. Z kolei utworzenie prostych kanałów dostępu, przełożyło się na wzrost popularności brokera. Jak w takim razie wygląda sytuacja w Świdnicy? Czy broker zadbał również o wygodę mieszkańców tego miasta?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Mieszkańcy Świdnicy mogą odbierać i nadawać przesyłki w punkcie paczkowym zlokalizowanym na ul. Kazimierza Wielkiego 1 lub w punktach Orlen Paczka, dostępnych dla Klientów GlobBox, dzięki współpracy brokera z platformą transportową GlobKurier.pl. Placówki kurierskie Orlen Paczka mieszczą się w Świdnicy między innymi na ulicy:

  • Łukowej 5,
  • Kopernika 22b,
  • Placu Grunwaldzkim 14.
  • Emilii Plater 2a,
  • Wyszyńskiego 11
  • i na ul. Koźlej 112. 

Celem wysłania przesyłek w punktach Orlen Paczka za pośrednictwem brokera, należy najpierw wygenerować zlecenie nadania na stronie partnera GlobBox, platformie transportowej. Zlecenia nadania przesyłki w GlobBox można także generować drogą elektroniczną, z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór. W pierwszym kroku należy dokonać wyceny paczki, podając jej wagę oraz wymiary. 

 

W dalszej części procedury zlecenia należy podać kraj nadania i doręczenia przesyłki, dokładny adres nadawcy i odbiorcy oraz liczbę paczek wraz z określeniem zawartości przesyłek. Etap końcowy zamyka uregulowanie płatności za zlecenie i decyzja o metodzie wysyłki. Bowiem na tym etapie procedury, istnieje możliwość wyboru osobistego wysłania paczki w punkcie paczkowym lub przez zamówienie kuriera po jej odbiór. Z kolei konieczność podania zawartości wysyłek wynika z dwóch powodów. Pierwszym jest niesamowita dbałość brokera o stan powierzonych przesyłek. Drugi natomiast wynika z przepisów prawa i regulaminu firmy o towarach wykluczonych z przewozu. Drugą możliwością nadania przesyłki w GlobBox, jest opcja nadania zlecenia za pośrednictwem platformy transportowej GlobKurier.pl.  Procedurę nadania paczki również rozpoczynamy od wyceny przesyłki. W kolejnym kroku należy wybrać brokera GlobBoox na wykonawcę usługi i uregulować płatność za zlecenie. W etapie końcowym pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera.  Godnym uwagi jest fakt, iż stawki cenowe za wysyłki na platformie transportowej są niższe nawet o 70% w stosunku do cen proponowanych przez firmy kurierskie.  Ponieważ obie firmy proponują niesamowicie korzystne stawki cenowe, bardzo korzystny wniosek nasuwa się sam. Składanie zleceń do GlobBox, za pośrednictwem platformy transportowej charakteryzuje się dodatkowo z szeregiem innych profitów. Należą do nich między innymi: brak wymogu rejestracji czy zakładania konta oraz brak opłat abonamentowych.  Bezsprzecznie należy jednak podkreślić, iż rejestracja i założenie darmowego konta na GlobKurier.pl, wiążą się z dostępem do funkcjonalności, które pozwalają na oszczędność czasu poświęconego na generowanie nadań przesyłek oraz dodatkową oszczędność pieniędzy. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: