Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Pruszków

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Pruszkowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Pruszków

W dzisiejszych czasach szybkie dostarczanie przesyłek należy do szczególnie istotnych kwestii. Stąd tak dużym powodzeniem cieszy się kurier. Poczta Polska również uruchomiła usługi tego typu. Można z nich skorzystać, odwiedzając jedną z licznych placówek pocztowych, lub zamawiając kuriera przez Internet. Aby ułatwić cały proces, powstał GlobKurier.pl. W jaki sposób działa kurier Poczty Polskiej w Pruszkowie, i dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Pruszków to leżące około 16 km od Warszawy miasto liczące blisko 60 tysięcy mieszkańców. Jest częścią aglomeracji warszawskiej. Skorzystanie z usług kuriera Poczty Polskiej w Pruszkowie możliwe jest dzięki ośmiu urzędom pocztowym zlokalizowanym w tym mieście. Dzięki temu, że miejscowość ta położona jest w jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w kraju, przesyłki dostarczane są sprawnie i na czas. Maksymalny czas na dostarczenie przesyłki kurierskiej to pięć dni, jednak w praktyce są one dowożone do dwóch dni roboczych. Paczki trafiają do odbiorców również w dni robocze, do godziny 20:00 (w przypadku klientów indywidualnych) lub 15:00 (w przypadku, gdy adresatem jest firma).   

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki kurierskie można nadać osobiście, w urzędzie pocztowym, lub online – na przykład przez GlobKurier.pl. Pośredniczymy między naszymi klientami a przewoźnikami od lat, oferując wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Skorzystanie z usług kuriera Poczty Polskiej w GlobKurier.pl jest wyjątkowo łatwe i odbywa się w całości przez Internet. Wystarczy, że wybierzesz tego przewoźnika po podaniu kilku podstawowych informacji na temat przesyłki, niezbędnych do przygotowania indywidualnej oferty. Następnie podajesz dane konieczne do sfinalizowania zamówienia, takie jak adres nadawcy i odbiorcy, deklarowana zawartość przesyłki (każdy przewoźnik określa listę przedmiotów, które nie mogą być wysyłane za jego pośrednictwem) oraz informacje o ewentualnym dodatkowym ubezpieczeniu lub innych usługach. 

Zamówienie opłacasz online lub płacisz gotówką kurierowi. Tani kurier w Pruszkowie? Dzięki GlobKurier jest to naprawdę łatwe. Nasi klienci mogą liczyć na ceny niższe nawet o 70% od tych, które mogą uzyskać bezpośrednio u danego przewoźnika.Dodatkowo korzystając z naszych usług masz dostęp do nowoczesnych narzędzi, m.in. do śledzenia przesyłek. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta; do każdego zlecenia przypisany jest indywidualny opiekun, który odpowie na pytania go dotyczące, a w razie potrzeby pomoże w wypełnieniu dokumentów i formularzy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pruszkowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: