Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Pruszków

Zamów kuriera DHL w Pruszkowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Pruszków

Kurier DHL Pruszków – rozwijaj swój biznes w sieci dzięki tanim przesyłkom Pruszków, miasto w województwie mazowieckim, ze względu na swoje położenie blisko stolicy jest siedzibą wielu przedsiębiorstw. Również mieszkańcy tego miasta, będącego częścią aglomeracji warszawskiej, chętnie korzystają z usług kurierskich, zarówno w zakresie odbioru, jak i nadawania paczek. Doskonałą ofertę ma tutaj kurier DHL. Poza doręczeniem pod drzwi jest dostępny także odbiór z punktu DHL POP szybko i bezproblemowo. Warto dowiedzieć się, gdzie znajdują się takie punkty, a także dokładniej, jak funkcjonuje firma kurierska w mieście. Już teraz zdradzimy, że najlepiej zamówić jej usługi na platformie GlobKurier.plKurier DHL Pruszków – prawie 40 punktów nadania i odbioru, z których możesz skorzystać.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Pruszkowie jest prawie 40 punktów nadania i odbioru DHL POP, z których mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Najwięcej zlokalizowanych jest w sklepach Żabka, które rozsiane są po całym mieście. Dzięki temu można znaleźć odpowiedni punkt blisko swojego miejsca zamieszkania czy miejsca pracy. Nadanie i odbiór są tu możliwe od 6.00 do 23.00 przez cały tydzień, co jest dużym ułatwieniem dla osób zapracowanych. Zawsze znajdą dogodny dla siebie termin na odbiór zamówionych rzeczy. Co ciekawe, nie są to jednak najdłużej otwarte punkty w mieście, bowiem w Lewiatanie możesz nadawać i odbierać paczki w godz. od 5.00 do 22.30, zatem pół godziny dłużej, biorąc pod uwagę czas otwarcia. Lewiatan znajduje się przy ul. Kopernika 1. Tu również można odbierać przesyłki za pobraniem o wartości do 1000 zł. Przesyłki pobraniowe można odbierać także w sklepach Inmedio, które zlokalizowane są przy ul. Sienkiewicza 19, Ołówkowej 1D, a także Bolesława Prusa 35. Pierwszy z nich otwarty jest w godz. od 10.00 do 21.00 od poniedziałku do niedzieli. Drugi od 7.30 do 22.00 w poniedziałek, od 8.00 do 22.00 od wtorku do czwartku, a także od 8.00 do 23.00 w piątek i sobotę oraz od 9.00 do 23.00 w niedzielę. Trzeci otwarty jest o godzinę później w poniedziałki, a zatem od 8.30 do 22.00. W pozostałych dniach jest czynny w tym samym czasie co punkt przy Sienkiewicza 19.       

Należy pamiętać, że paczka musi być dobrze zabezpieczona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, aby zawartość nie uległa zniszczeniu. Kurier DHL może też odebrać przesyłkę i przyjechać pod wskazany adres. Doręczenie może nastąpić do godz. 12.00 w kolejnym dniu roboczym albo pomiędzy 18.00 a 22.00. Trzecia opcja to dostarczenie przesyłki do końca dnia roboczego. Pierwsze dwie opcje gwarantują, że kurier nie pojawi się o innych porach. Właśnie na platformie Globkurier.pl dostępna jest szybka wycena przesyłek. Wystarczy się zarejestrować za darmo, by móc korzystać z usługi. Po wpisaniu gabarytów paczki, zarówno szerokości, długości, jak i wysokości, a także  wagi, podajesz także ilość paczek danego rodzaju. Zaznaczasz także miejsce nadania i odbioru. Domyślne ustawienia są dla przesyłek krajowych, ale można wybrać wysyłkę do innego kraju. Jak wybrać taniego kuriera? Pruszków jest miastem, gdzie wiele osób przekonało się, że z Globkurier.pl to naprawdę proste, bo oferty wyświetlają się od tej najkorzystniejszej. Oczywiście warto zwrócić uwagę na gwarantowaną kwotę ubezpieczenia w ramach danej ceny przesyłki.   

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pruszkowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: