• kurier InPost

  Kurier InPost Pruszków

  Zamów kuriera InPost w Pruszkowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Pruszków

  W Pruszkowie, będącym częścią aglomeracji warszawskiej kwitnie działalność, gospodarcza, handlowa i logistyczna. Funkcjonuje tutaj wiele firm kurierskich i przewozowych, zatem wybór przewoźnika nie należy do prostych. Jednakże jedną z najchętniej wybieranych firm kurierskich jest InPost.  Czym na tle konkurencji wyróżnia się ten przewoźnik, że zajmuje jedno z czołowych miejsc pośród najpopularniejszych firm kurierskich? InPost jest firmą, która zadbała przede wszystkim o łatwy dostęp do swoich usług. Jako jedna z pierwszych wprowadziła innowacyjne paczkomaty, które dzisiaj cieszą się olbrzymim powodzeniem. Ponadto zadbała też o komfort i wygodę, Klientów, którzy wolą nadawać przesyłki z domu. Udostępniła możliwość nadawania paczek online.

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  GlobKurier to przede wszystkim tani kurier Pruszków. Bowiem platforma oferuje swoim użytkownikom ceny za nadania przesyłek, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio przez firmy kurierskie. Ponadto skupia w jednym miejscu ponad 50 firm kurierskich i transportowych, dając swoim Klientom możliwość szerokiego wyboru przewoźnika. Dodatkowymi atutami platformy są między innymi: brak konieczności rejestracji w serwisie i zakładania konta oraz brak opłat abonamentowych. Są to bardzo istotne zalety platformy w przypadku osób, które wysyłają paczki sporadycznie. Z kolei dla użytkowników nadających duże ilości paczek, a zwłaszcza dla Klientów firmowych, rejestracja i założenie darmowego konta na GlobKurier.pl wiążą się z szeregiem dodatkowych korzyści.

  Bowiem zarejestrowani użytkownicy platformy mogą między innymi korzystać z takich funkcjonalności jak: masowe nadawanie przesyłek czy generowania zbiorczych listów przewozowych. Ponadto mają do dyspozycji książkę adresową i gotowe szablony przesyłek. Otrzymują też wsparcie, w przypadku reklamacji u danego przewoźnika. Ponadto dla zarejestrowanych Klientów firmowych zostały przygotowane specjalne korzyści, pozwalające na dodatkową oszczędność czasu i pieniędzy. Kurierzy Inpost odbierają i dostarczają przesyłki, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7 .00- 17.00.  Jednakże w wybranych, lokalnych oddziałach przewoźnika istnieje możliwość dostarczenia przesyłek nadanych w piątek, w sobotę najpóźniej do godziny 17.00. Należy jednak pamiętać, iż taka możliwość jest dostępna tylko i wyłącznie w wybranych miastach i oddziałach przewoźnika. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pruszkowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: