• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Pruszków

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Pruszkowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Pruszków

  Wraz z rozwojem branży e-commerce bardzo intensywnie rozwija się branża kurierska. W ciągu ostatnich 10 lat ilość firm kurierskich w Polsce wzrosła aż o 170%. Zakupów online dokonuje już 80% Polaków, w tym także mieszkańcy Pruszkowa. Z kolei ponad 20% spośród kupujących jako czynnik decydujący o finalizacji zakupów, wskazało szybką i profesjonalną dostawę. Z faktów tych wynika, że cenimy sobie wygodę zakupów z domu, jaką daje nam Internet oraz szybki dowóz przesyłek do domu lub punktu, w którym możemy odebrać paczkę w dogodnym momencie. Pośród “młodych” firm kurierskich, które właściwie dopiero “raczkują” na rynku, ale zdecydowanie robią to niesamowicie umiejętnie jest Orlen Paczka. Firma powstała w wyniku przejęcia przez PKN Orlen marki Paczka w Ruchu. Przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na łatwą dostępność do swoich usług, tworząc sieć punktów nadania i odbioru pod własnym szyldem i w punktach partnerskich na terenie całego kraju. Intensywnie rozwija też sieć automatów paczkowych, dostępnych dla Klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Ponadto stawiając na wygodę Klientów kurierzy dowożą przesyłki bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze, pomiędzy godziną 8.00, a 18.00. Cechą wyróżniającą firmę jest wydłużony termin indywidualnego odbioru przesyłek do 3 dni. Z możliwością ewentualnego przedłużenia o dodatkowy 1 dzień, za pomocą aplikacji mobilnej. 

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Dodatkowym atutem Orlen Paczki jest krótki termin realizacji doręczeń. Bowiem nadane przesyłki docierają do odbiorców w ciągu 1-2 dni, a do automatów paczkowych nawet już następnego dnia. Ponadto firma rozumiejąc “siłę zakupów online” jest obecna w Internecie nie tylko na własnej stronie. Orlen Paczka jest także dostępny w e-sklepach i na jednej z najpopularniejszych i cenionych platform transportowych GlobKurier.plMieszkańcy Pruszkowa mogą nadawać i odbierać przesyłki w punktach zlokalizowanych na terenie miasta między innymi: na ul. Przejazdowej 5, Ołówkowej 1E w lok. 92, Bohaterów Warszawy7, Piastowskiej4, Focha53, Wojska Polskiego 127, Kraszewskiego 12b, Długiej 41, Działkowej 2 ab, Bolesława Prusa nr. 56 i nr. 35a w lok.15, Królowej Jadwigi 26, Gomulińskiego 1 w lok.4 i na ul. Powstańców 13. Ponadto nadanie paczek jest też możliwe drogą online, poprzez wygenerowanie, uzupełnienie i wydrukowanie formularza nadania dostępnego na stronie. Z późniejszym dostarczeniem przesyłki do punktu nadania i odbioru. Zamów kuriera Orlen Paczka do domu z GlobKurier.pl. Klienci, którzy nie chcą bądź nie mogą nadać paczki osobiście w punktach Orlen Paczka, mogą skorzystać z opcji zamówienia kuriera do domu lub do firmy po odbiór przesyłki. 

  Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i dokonać w pierwszej kolejności wyceny paczki. Proces ten jest niezwykle prosty, zwłaszcza, że panel sam podpowiada kolejne kroki. Wycenę paczki rozpoczynamy od podania adresu miejsca nadania i odbioru paczki, wymiarów oraz wagi przesyłki oraz ilości paczek. Po uzupełnieniu informacji i kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę”, należy wybrać z listu kuriera Orlen Paczki i opłacić usługę. W następnym kroku pozostaje już przygotowanie paczki do wysyłki i oczekiwanie na przyjazd kuriera po jej odbiór. Korzystanie z pośrednictwa platformy oprócz możliwości zamówienia kuriera do domu czy do firmy niesie ze sobą szereg innych, dodatkowych korzyści. Korzystanie z platformy bowiem nie jest obarczone obowiązkową rejestracją i zakładaniem konta. Nie wiąże się też z żadnymi dodatkowymi opłatami czy abonamentami. Jedyna płatność dotyczy wykonania usługi nadania i dostarczenia przesyłki. Z kolei w przypadku przedsiębiorców, którzy nadają duże ilości przesyłek miesięcznie rejestracja i założenie darmowego konta, wiąże się z dostępem do szeregu dodatkowych funkcjonalności i korzyści. Pozwalają one w konsekwencji na dużą oszczędność czasu i pieniędzy

   
   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pruszkowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: