Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Opole

Zamów kuriera  Poczta Polska w Opolu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Opole

Opole jest stolicą województwa opolskiego, położone jest w dolinie rzeki Odry. Jest to jedno z najstarszych miast w Polsce. Wraz z powiatem opolskim i krapkowickim tworzy aglomerację opolską, zamieszkałą przez ponad 315 tysięcy osób. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym całego województwa.Gospodarka Opola przed laty zajmowała się przede wszystkim produkcją materiałów budowlanych, a w szczególności cementu. Obecnie na terenie miasta funkcjonuje wiele przedsiębiorstw z branży spożywczej, IT, maszyn i urządzeń. Duży odsetek pracowników przeważa w handlu hurtowym i detalicznym, warsztatach samochodowych oraz w działalnościach naukowych i technicznych. Kurier w Opolu jest często wybieraną usługą przez mieszkańców i przedsiębiorców z tego miasta. Mają oni do wyboru kilka firm przewozowych, jednak największą popularnością cieszą się usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Opolu działa 18 placówek Poczty Polskiej, w których można odebrać bądź nadać przesyłki kurierskie. Pierwsza usługa – Pocztex Ekspres 24 umożliwia dostarczenie paczki do adresata  już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wybraną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Druga usługa – Pocztex Kurier 48 z kolei umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.  Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Opolu z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Opole jest usługą, która nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Chcąc nadać paczkę Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W odpowiednich polach należy wpisać wagę, wymiary oraz liczbę paczek. Na tym etapie można też wykupić jedną z dostępnych opcji dodatkowych. Następnie wystarczy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. Aktualne położenie przesyłki na każdym etapie jej podróży można śledzić dzięki stronie internetowej, aż do momentu dostarczenia do adresata. Wysyłanie paczek za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najniższych cen, dużego wyboru najlepszych, rzetelnych przewoźników i szybkiego, terminowego dostarczania przesyłek.     

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Opolu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: