Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Opole

Zamów kuriera InPost w Opole korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Opole

Kurier InPost Opole – nadaj paczki wygodnie ze stolicy województwa opolskiego Wysyłanie paczek do klientów, gdy sprzedaje się produkty w sklepie internetowym działającym niezależnie, czy też w ramach Allegro, wymaga stosowania najlepszych rozwiązań zapewniających błyskawiczną wysyłkę towarów. Warto zintegrować swoją stronę nie tylko z wybranym kurierem, ale również platformą Globkurier.pl, gdzie możesz wysłać za jednym razem nawet do 100 paczek i cieszyć się wygodą. Z takiej usługi mogą skorzystać przedsiębiorcy z Opola, gdzie czeka na nich tani kurier InPost.
Kurier InPost Opole – poznaj wszystkie możliwości  Niezależnie od tego czy wysyłasz zaledwie kilka paczek, kilkadziesiąt czy około stu, możesz zamówić kuriera InPost w Opolu, który odbierze je od Ciebie w dogodnym terminie, w zakresie godzin pracy, najczęściej od 9 do 17.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Może Twoją paczkę dostarczyć do wybranego przez Ciebie paczkomatu albo od razu przekazać ją do doręczenia odbiorcy. Realizacja usług trwa zwykle jeden do dwóch dni roboczych. W przypadku paczkomatów jest możliwość nadawania przesyłek także w weekend, gdyż są one obsługiwane 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu. W Opolu znajduje się aż 78 paczkomatów, zatem na pewno możesz znaleźć dogodny punkt do przesyłki czy też odbioru przez adresata. Jeśli paczka nie zostanie odebrana, to trafia właśnie do paczkomatu lub PaczkoPunktu najbliższego miejscu zamieszkania adresata. Wtedy otrzymuje on powiadomienie na telefon i ma 48 godzin na odbiór przesyłki. Jest wskazana dokładna godzina, do której można odebrać paczkę. Oczywiście zdarza się, że jest możliwość wyciągnięcia jej z paczkomatu później niż wskazuje na to wiadomość. Dzieje się tak wtedy, gdy kurier w ramach swojej zmiany nie dotarł jeszcze do paczkomatu, by wyciągnąć przeterminowane przesyłki i wysłać je z powrotem do magazynu. Już teraz zamów kuriera InPost na platformie Globkurier.pl – to takie proste! 

Jaki może być tani kurier? Opole to miasto, gdzie chyba najbardziej opłaca się usługa InPost. Oczywiście najlepiej sprawdzisz to w wyszukiwarce na platformie Globkurier.pl. Wystarczy, że wpiszesz gabaryty paczki, czyli długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Musisz wiedzieć, że do paczkomatu paczka nie może być większa niż 41x38x64 cm.  Jeśli to właśnie z usług kuriera InPost chcesz skorzystać, wybierz go z listy, a następnie wypełnij formularz. Kurier InPost może odebrać paczki o wadze do 30 kg lub w ofercie dla firm – od drzwi do drzwi – do 50 kg. Z paczkomatu można skorzystać, gdy paczka nie jest cięższa niż 25 kg. Kurier bez dodatkowych opłat odbierze paczkę, w przypadku której suma długości boków nie przekracza 220 cm. Z kolei najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 120 cm. Po wybraniu opcji kuriera, pozostaje Ci wydrukowanie listu przewozowego, zapakowanie paczki i naklejenie etykiety. Kurier odbierze ją w ramach swojej zmiany. Jeśli zamawiasz usługę dla większej ilości przesyłek w Globkurier.pl możesz wygenerować zbiorowy list przewozowy. Na platformie możesz śledzić za darmo drogę swoich przesyłek. Otrzymasz także powiadomienie o ich doręczeniu. To rozwiązanie, które z pewnością wykorzystasz przy okazji codziennych dostaw.             

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Opolu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: