Menu

kurier dpd

Kurier DPD Opole

Zamów kuriera DPD w Opolu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Opole

W Opolu zamieszkuje na stałe niecałe 120 tysięcy osób, jednak ze względu na rozwijające się w okolicy przedsiębiorstwa i licznych studentów, w stolicy województwa opolskiego obserwuje się wzrost zainteresowania usługami kurierskimi. Kurier DPD Opole realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, oferując szybki czas dostawy i możliwość odbioru przesyłek o dogodnej porze z automatów. Jakie usługi DPD są realizowane w Opolu? Gdzie można odebrać paczki i nadać przesyłki? Kurier DPD – usługi dla klientów indywidualnych i firm w Opolu W całym Opolu znajduje się wiele punktów odbioru Paczek DPD Pickup, z których w dogodnym czasie można odebrać przesyłkę bez długiego czekania na kuriera. Dużą popularnością wśród klientów DPD cieszą się zwłaszcza automaty zlokalizowane na terenie sklepów Biedronka, otwarte w godzinach 6.30-23. Automaty paczkowe na terenach ogólnodostępnych działają przez całą dobę, dlatego możliwe jest odebranie przesyłki nawet w nocy. DPD prowadzi również dwa Oddziały Miejskie przy ul. Ozimskiej 53/9 i Sosnkowskiego 16, dzięki którym nadawanie paczek jest proste i szybkie. 

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W oddziałach działają przymierzalnie oraz stoły do pakowania. Można nadawać w nich paczki opłacone wcześniej online lub pokryć koszty wysyłki na miejscu za pomocą płatności kartą. Tani kurier Opole realizuje usługi dla firm, w tym zlecenia na przewozy międzynarodowych przesyłek paletowych. Ponadto klienci biznesowi mogą skorzystać z transportu żywności pojazdami chłodniczymi w bezpiecznej usłudze DPD FOOD. W przypadku zwrotów paczek w firmie DPD obowiązuje prosty i szybki system, który rozwiązuje problemy z zaleganiem nieopłaconych przesyłek lub towarów oddawanych przez kupujących. Zamów kuriera w Opolu bez wychodzenia z domu. Zamów kuriera przez platformę globkurier.pl to usługa, w ramach której można skorzystać z transportu paczek przez firmę DPD. 

Typ paczki wyszukuje się w serwisie na podstawie gabarytów i masy towarów, a następnie przygotowuje się etykietę przewozową. Intuicyjna platforma ułatwia wysyłkę paczek osobom prywatnym, przedsiębiorstwom i sklepom internetowym. Użytkownicy mogą tworzyć listy stałych odbiorców, by szybciej przygotować listy przewozowe. Wysyłkę przyśpiesza dodatkowo generowanie zbiorczych list wysyłkowych. Każda paczka DPD w serwisie globkurier.pl na życzenie klienta jest objęta ubezpieczeniem. Dotyczy to przesyłek krajowych i międzynarodowych, docierających do odbiorcy drogą lądową lub samolotową. Ponadto nadawcy mogą wysyłać paczki za pobraniem i korzystać z odroczonych terminów płatności.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Opolu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: