Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Jelenia Góra

Zamów kuriera w Jeleniej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Jelenia Góra

Planujesz wysłać paczkę z Jeleniej Góry i interesuje Cię dostawa kurierem Poczty Polskiej? Na GlobKurier.pl skorzystasz z usług tego przewoźnika w konkurencyjnej cenie. Zamów kuriera przez naszą platformę i nie przepłacaj na wysyłce. Mamy ciekawe propozycje cenowe dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nadasz u nas paczkę w obrębie Jeleniej Góry lub wyślesz ją do innej części kraju. Skorzystaj z szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i wybierz najlepszą dla siebie formę dostawy. Zobacz, jak działa GlobKurier.pl. Paczka z Jeleniej Góry? Wyślij ją kurierem Poczty Polskiej. To jeden z liderów na polskim rynku przewoźników. Za naszym pośrednictwem zamów kuriera i skorzystaj z wybranej przez siebie formy dostawy. Kurier Poczta Polska, jakiego zlecisz na GlobKurier.pl to usługa Pocztex Expres 24. W tej opcji wybierasz doręczenie realizowane zazwyczaj do drugiego dnia roboczego, od poniedziałku do piątku. Możliwe jest skorzystanie z opcji dodatkowych, takich jak nadanie do wybranej godziny np. do 8:00, 9:00, 12:00 lub po 17:00. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W tym zleceniu kurier odbiera od Ciebie paczkę i doręcza ją pod wskazany adres odbiorcy. Inną formą dostawy, którą zamówisz na GlobKurier.pl jest Pocztex Kurier 48. W tym przypadku doręczenie może być zrealizowane pod wskazany adres odbiorcy lub do jednego z punktów odbioru. Punkty zlokalizowane są m.in. w sklepach, kioskach czy na stacjach paliw. Korzystając z tej usługi paczkę nadajesz samodzielnie w jednej z placówek Poczty Polskiej. W Jeleniej Górze znajduje się około 12 takich placówek. Potrzebny Ci tani kurier Jelenia Góra? Zobacz, jak zlecić nadanie z naszą platformą logistyczną.  Twoja paczka jest już spakowana i gotowa do wysłania? Zamów kuriera za pośrednictwem naszej platformy.   

Jeśli Twoją przesyłkę ma odebrać kurier Poczta Polska to dokonaj szybkiej wyceny na stronie internetowej i wybierz jedną z opcji – Pocztex Expres 24 lub Pocztex Kurier 48. Do szybkiej wyceny niezbędne będą Ci takie dane jak waga i wielkość paczki. Z proponowanych opcji wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Dokonaj płatności za zamówienie i oczekuj na kuriera. Możesz także nadać przesyłkę, którą adresat odbierze za pobraniem. Należy pamiętać, że nadania Pocztex Kurier 48 dokonuje się w placówce Poczty Polskiej. Tani kurier Jelenia Góra? Sprawdź nasze propozycje dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Po wysłaniu przesyłki jej status będziesz mógł śledzić na GlobKurie.pl. Pozwoli to sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się paczka. Odbiorca może w ten sposób łatwiej oszacować, kiedy dokładnie pojawi się kurier.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jeleniej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: