Menu

globbox

Globbox Jelenia Góra

Sprawdź ofertę GlobBox w Jeleniej Górze i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Jelenia Góra

Wiele osób szuka taniego kuriera w Jeleniej Górze. Dotyczy to nie tylko przedsiębiorców, ale i osób indywidualnych, które chcą nadać przesyłkę rodzinie czy też wysłać ją znajomym, którzy pracują poza terenem Polski. Doskonałym wyborem jest GlobBox. Oferuje wysoką jakość usług, terminowość i korzystne ceny.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Jelenia Góra jest czwartym pod względem liczny ludności miastem w województwie dolnośląskim. Liczy około 78 tys. mieszkańców. Jednocześnie wiele osób prowadzi usług sprzedażowe. Jeżeli działasz w branży e-commerce, nawet, gdy prowadzisz mały sklepik internetowy, to znalezienie taniego kuriera jest niezbędne. Nadaj przesyłkę w Globbox i zaoszczędź! W tym mieście znajdują się dwa punkty, gdzie możesz łatwo to zrobić. Pierwszy z nich jest w As Sklep przy ul. Drzymały 33, natomiast drugi punkt znajduje się w Kauflandzie przy ul. Jana Pawła II 24. Czynne są one od poniedziałku do soboty. Ten pierwszy od 6.00 do 22.00, a punkt znajdujący się w Kauflandzie czynny jest od 7.00 do 22.30. Dzięki długim godzinom otwarcia można w dogodnym dla siebie terminie nadać przesyłkę. Jeżeli jednak wolisz, aby to kurier ją odebrał, to nic nie stoi na przeszkodzie, by go zamówić. W każdym przypadku musisz odpowiednio ją zapakować, tak aby możliwy był bezpieczny przewóz. Na samym początku należy wybrać trwałe i mocne opakowanie i rzecz jasna należy je dobierać do rodzaju przesyłki i jej gabarytu. Możesz postawić na kopertę bąbelkową, albo też kartonowe pudełko. Warto dodatkowo owinąć je folią stretch, a gdy przedmiot, który wysyłasz jest sporo mniejszy niż pudełko, to nie zapomnij o właściwym wypełnieniu.

 Może być to ekologiczne wypełnienie czy też styropian. Po tym etapie pozostaje już tylko zaklejenie paczki taśmą pakowną. List czy etykietę musisz przykleić na górze paczki. Jeżeli wysyłasz kruche przedmioty, to nie zapomnij o ich właściwym oznakowaniu. Jednocześnie pamiętaj, że przesyłki o wadze powyżej 50 kg trzeba zawsze umieszczać na paletach, gdzie maksymalna wysokość towaru nie może przekraczać 2 metrów. Dodatkowo można stosować kartonowe narożniki. GlobBox oferuje także możliwość zamówienie taniego kuriera w Jeleniej Górze do domu czy siedziby firmy. Takie rozwiązanie jest wygodne, gdyż nie trzeba zwalniać się z pracy. Jednocześnie wszystkie formalności można załatwić poprzez stronę www.globbox.net. Na początek musisz wycenić paczkę i podać jej gabaryty, po tym etapie przyjdzie czas na podanie nadawcy czy adresata. Automatycznie dowiesz się, kiedy przesyłka zostanie dostarczona. Wystarczy tylko ją opłacić i gotowe! Jednocześnie możesz skorzystać z opcji za pobraniem, jednak w każdym przypadku konieczne jest wtedy ubezpieczenie przesyłki. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz otrzymać fakturę VAT, musisz podać w trakcie składania zamówienia NIP. W każdym innym przypadku klient otrzymuje paragon potwierdzający usługę. Jeżeli przesyłka nie zostanie dostarczona w wyznaczonym czasie bądź dojdzie uszkodzona, to masz prawo złożyć reklamację, która zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni.

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jeleniej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: