• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Jelenia Góra

  Zamów kuriera DHL w Jeleniej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Jelenia Góra

  Jelenia Góra jest miastem liczącym ponad 78 tys. mieszkańców, co daje jej czwarte miejsce, w woj. dolnośląskim, pod kątem liczby mieszkańców. Spora część ludności to ludzie młodzi, którzy chętnie korzystają z możliwości dokonywania zakupów drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to przede wszystkim wygodne, ponadto wskazane w obecnej sytuacji pandemicznej. Wraz ze wzmożonym wzrostem zakupów online, wzrosło też zainteresowanie usługami kurierskimi. Jednakże wybór firmy kurierskiej wbrew pozorom nie należy do łatwych i rodzi podstawowe pytania: Jakie firmy przewozowe i kurierskie warto wziąć pod uwagę? Usługi, której firmy są tanie i solidne? Jakimi aspektami kierować się przy wyborze? Jedną z firm kurierskich godnych zaufania jest DHL. Firma, w dbałości o wygodę obecnych i przyszłych Klientów indywidualnych i firmowych, uruchomiła na terenie Jeleniej Góry szereg punktów DHL POP, w których można nadać bądź odebrać przesyłkę. Paczki krajowe można również nadawać telefonicznie, dzwoniąc do Biura Obsługi Klientów, pod numer: +48 42 6 345 350.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kolejną metodą nadawania paczek jest możliwość zamówienia kuriera DHL do domu lub do firmy drogą elektroniczną. W tym celu można złożyć zlecenie bezpośrednio na stronie DHL lub skorzystać z platformy transportowej GlobKurier.pl, która w prosty i intuicyjny sposób pomaga przejść przez cały proces zamawiania kuriera. Ponadto, wybierając serwis GlobKurier.pl można zaoszczędzić aż do 70% na kosztach wysyłki.Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie ma wymogu zawierania z portalem żadnej umowy. Nie ma również obowiązku rejestracji, choć warto to zrobić, ponieważ rejestracja w portalu otwiera drogę do kolejnych korzyści. Celem zamówienia kuriera za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl, należy w pierwszym kroku wycenić paczkę. Formularz wymaga podania takich danych jak: punkt nadania i odbioru przesyłki. Waga, szerokość i wysokość paczki oraz ilość przesyłek. Po dokonaniu wstępnej wyceny dostępna jest lista firm kurierskich wraz z określonymi cenami za daną przesyłkę. W ostatnim kroku wystarczy dokonać wyboru firmy DHL, opłacić usługę i oczekiwać na wizytę kuriera. Korzystanie z pośrednictwa platformy ma olbrzymią zaletę w postaci ceny, niższej nawet o 70%, w stosunku do stawek cenowych dostępnych bezpośrednio w firmach kurierskich. 

  Ponadto bezpłatna rejestracja w serwisie otwiera dostęp do innych korzyści, które skutkują przede wszystkim oszczędnością czasu i pieniędzy. Bowiem pozwala między innymi na: dodatkowe negocjowanie stawek, masowe nadawanie przesyłek oraz zbiorcze generowanie listów przewozowych. Ma to niebagatelne znaczenie, zwłaszcza w przypadku osób i firm, które nadają duże ilości przesyłek. Zarejestrowani Klienci firmowi, którzy zdecydowali się na współpracę z GlobKurier.pl, mogą dodatkowo zyskać: opiekę handlową, wsparcie w przypadku reklamacji, a nawet odroczone terminy płatności bez względu na rodzaj przesyłek. Dodatkowym atutem zarówno dla zarejestrowanych Klientów indywidualnych jak i firmowych jest możliwość śledzenia nadanej paczki na każdym etapie jej podróży. Wystarczy kliknąć w zakładkę “Śledzenie przesyłki”, podać numer zamówienia i zlokalizować przesyłkę. Reasumując panel GlobKurier.pl oznacza moc korzyści i dodatkowo jest prosty w obsłudze. Jednakże nasuwa się pytanie, w jakich godzinach po zamówieniu kuriera, należy oczekiwać jego wizyty? Kurierzy DHL odbierają i dostarczają paczki w dni robocze, w dwóch przedziałach czasowych. Pierwszy przedział ma miejsce w godzinach dopołudniowych. Natomiast drugi obejmuje godziny 18.00-22.00. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jeleniej Górze

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: