Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Jelenia Góra

Zamów kuriera  w Jeleniej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Jelenia Góra

Kurier ORLEN Paczka Jelenia Góra to dogodna forma dostawy dla odbiorcy, jak i nadającego przesyłkę. Wejdź na GlobKurier.pl i załóż zamówienie, a przesyłkę nadasz wygodnie w jednym z punktów ORLEN. Znajdziesz je na stacjach paliw oraz w kioskach RUCHu. Wybierz ten, który znajduje się najbliżej Twojej pracy czy miejsca zamieszkania i udaj się do niego o dogodnej dla siebie porze. Również i odbiorca skorzysta na tym rozwiązaniu. Po odbiór paczki może udać się po skończeniu swoich zajęć i nie musi czekać na kuriera. Sprawdź, jak łatwo zlecić wysyłkę za pośrednictwem naszej platformy logistycznej. Zamów kuriera na GlobKurier.pl i skorzystaj z naszych wynegocjowanych stawek. Z nami wyślesz paczkę w wygodny i komfortowy sposób. ORLEN Paczka to usługa, która pozwala na nadanie przesyłki, której wymiary nie przekraczają 20 cm x 30 cm x 50 cm, a waga mieści się w 20 kg. Zleć zamówienie na naszej stronie internetowej i udaj się do wybranego przez siebie punktu, aby nadać paczkę. Możesz zrobić to zazwyczaj w godzinach od 6:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku oraz nieco krócej w weekend. Szczegółowy wykaz punktów oraz godziny ich pracy dostępne są na naszej stronie internetowej. Sprawdź, który punkt znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji i nadaj w nim paczkę. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Jeleniej Górze znajduje się około 7 takich punktów. Dzięki czemu łatwo znajdziesz komfortową dla Ciebie lokalizacji i wyślesz przesyłkę nie ingerując w codzienne obowiązki. Z naszej oferty skorzystać możesz niezależnie od tego, jak dużo paczek wysyłasz. Poznaj GlobKurier.pl i zobacz, jak łatwo z nami wysyłać.  Tani kurier Jelenia Góra to możliwość wygodnego nadania przesyłki w punkcie. Jak to dokładnie działa? Pakujesz przesyłkę oraz ustalasz jej wymiary. Następnie wchodzisz na naszą stronę internetową i wprowadzasz szczegółowe dane przesyłki w formularzu szybkiej wyceny. W odpowiedzi system przedstawia Ci najkorzystniejsze opcje dostawy. 

Jeśli Twoje doręczenie ma zrealizować dostawca ORLEN wybierasz odpowiednio kurier ORLEN Paczka i opłacasz zamówienie. Teraz pozostaje już tylko udać się do wybranego przez siebie punktu ORLEN i wysłać paczkę. Usługa kurier ORLEN Paczka przewiduje powiadomienia SMS wysyłane w momencie, kiedy przesyłka będzie gotowa do odbioru przez adresata. Status dostawy możesz także śledzić na naszej stronie internetowej. Łatwo sprawdzisz, kiedy paczka zostanie odebrana przez adresata oraz jakie jest jej aktualne położenie. Zamów kuriera z GlobKurier.pl i skorzystaj z wygodnych nadań i odbiorów w punkcie.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jeleniej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: