Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Wadowice

Zamów kuriera UPS w Wadowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Wadowice

Usługi przewozowe, które realizuje kurier UPS Wadowice, objęte są szczegółowym ogólnopolskim regulaminem przewoźnika. Dzięki temu masz pewność, że będą one świadczone na najwyższym poziomie, w pełni bezpiecznie i terminowo. Sprawdzony kurier UPS może przyjąć oraz dostarczyć przesyłki krajowe i zagraniczne. Realizowane są one w usługach UPS Standad, UPS Express, a także UPS Expedited i UPS Worldwide. Realizacja dostawy standardowo na terenie kraju następuje na następny dzień roboczy, w Europie – w ciągu 2-5 dni. Przesyłki standardowe mogą mieć maksymalną wagę 30 kilogramów, długość do 100 cm. Obsługiwane są także przesyłki niestandardowe, o nietypowych kształtach, większych wymiarach lub wadze w przedziale 30-70 kilogramów. Dodatkowo tani kurier UPS Wadowice może realizować dostawy i odbiory spod wskazanych adresów, lub też wybranego punktu UPS Access Point.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dzięki możliwościom, jakie daje Profesjonalny Operator Logistyczny GlobKurier.pl, skorzystanie z usług, które świadczy kurier UPS Wadowice, jest wyjątkowo proste. Szybka wycena przesyłki i znalezienie optymalnej opcji jej transportu jest wyjątkowo proste. Odwiedź stronę internetową GlobKurier.pl, wprowadź informacje o wymiarach i wadze paczki. Sprawdź dostępne usługi i wybierz najlepszą dla siebie możliwość. Następnie po prostu uzupełnij dane, opłać i zamów kuriera. Twój kurier UPS może dostarczyć przesyłkę bez konieczności wychodzenia z domu, zakładania konta, posiadania firmy czy umowy z przewoźnikiem.

Aby tani kurier UPS Wadowice był w jeszcze korzystniejszej cenie, możesz skorzystać z dostawy do punktu partnerskiego UPS. Tam także nadasz przesyłkę w godzinach otwarcia placówki, dokładnie wtedy, kiedy Ci to pasuje. UPS Access Points mogą znajdować się w sklepach, punktach usługowych czy na stacjach benzynowych. Szczegóły sprawdzisz na mapie placówek i oddziałów UPS w Wadowicach. W samym mieście oraz jego okolicy znajdziesz kilka punktów, w których możesz zrealizować wybrane usługi UPS. Jeżeli wolisz odbiór lub nadanie spod Twojego adresu domowego lub firmowego.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wadowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: