Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Wadowice

Zamów kuriera w Wadowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Wadowice

Wadowice to zamieszkana przez ponad 18 tysięcy osób miejscowość w województwie małopolskim. Leży w pobliżu istotnych dróg krajowych i międzynarodowych. Jest ośrodkiem przemysłu spożywczego oraz celem dla licznych turystów. Z tego powodu jest w nim duże zapotrzebowanie na usługi logistyczne i transportowe, również kurierskie. W Wadowicach znajdują się cztery placówki Poczty Polskiej. Można w nich skorzystać z różnych usług tego przewoźnika, w tym kuriera Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Express 24. Dzięki nim możliwe jest dostarczenie paczki nawet w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Kurier Poczty Polskiej w Wadowicach rozwozi paczki w dni robocze między 8:30 a 17:30. W sytuacji, w której nie zastanie adresata, zostawiane jest awizo; paczka może być odebrana w ciągu 14 dni z placówki pocztowej wskazanej na zawiadomieniu.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zamówienie kuriera Poczty Polskiej w Wadowicach z GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Wystarczy w tym celu wejść na naszą stronę główną i znajdującym się nań formularzu podać podstawowe informacje o przesyłce, takie jak jej wymiary, waga oraz miejsce z i do którego ma być dostarczona. Na ich podstawie tworzymy dla Ciebie zestawienie ofert różnych firm wraz z wstępną wyceną i informacjami o dostępności dodatkowych usług takich jak doręczenie za pobraniem, dostawa w soboty lub ubezpieczenia. Dzięki temu możesz wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Następnie podajesz niezbędne do wysyłki informacje dzięki intuicyjnemu formularzowi i opłacasz zamówienie.

Płatności możesz dokonać przelewem tradycyjnym, szybkim przelewem online lub zadeklarować uiszczenie opłaty u kuriera, który przyjedzie odebrać paczkę. W trakcie realizacji zlecenia zarówno Ty, jak i adresat możecie śledzić przesyłkę za pomocą naszego systemu monitorowania w czasie rzeczywistym. Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek pytania lub pojawią się problemy takie jak opóźnienie przesyłki – pomoże Wam indywidualny opiekun zlecenia. GlobKurier.pl to tani kurier w Wadowicach oraz wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Ułatwiamy dopasowanie idealnej oferty przewoźników do Twoich potrzeb w wyjątkowo korzystnych cenach.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wadowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: