Logo
Menu

globbox

GlobBox Wadowice

Sprawdź ofertę GlobBox w Wadowicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Wadowice

Wiele osób prowadzi działalność handlową.. W takiej sytuacji często wysyła przesyłki do klientów. Wiadomym jest więc, że szuka rozwiązań, które pozwolą na optymalizację całego procesu i realne obniżenie kosztów. Szukając taniego kuriera w Wadowicach, warto wybrać ofertę Globbox. Dowiedz się gdzie znajdziesz punkty nadania i odbioru, a także jak nadać przesyłkę.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Zamów kuriera Globbox, oczywiście pamiętaj by wcześniej założyć konto na stronie Globkurier.pl. Tutaj musisz wiedzieć, że założenie konta jest bezpłatne, a jako przedsiębiorca możesz zyskać dodatkowe rabaty czy promocje. Gdy już to zrobisz, możesz przejść do wyceny towaru. Konieczne jest podanie parametrów przesyłki, takich jak szerokość, długość wysokość, a także waga. Pamiętaj, aby zmierzyć je bardzo dokładnie, wartości podawane są w cm. Po tym etapie trzeba też zaznaczyć kraj nadania oraz odbioru czy ilość paczek, które chcesz wysłać. Gdy już pojawi się wycena Globbox, wystarczy tylko opłacić przesyłkę, a następnie wydrukować list przewozowy. Możesz udać się do punktu w Wadowicach, ale także zamówić usługę kurierską w wybrane przez Ciebie miejsce. Tani kurier w Wadowicach to doskonały wybór zarówno dla dużych przedsiębiorców, jak i mniejszych, a nawet osób prywatnych. Na samym końcu przypominamy, że w Globkurier.pl możesz także reklamować przesyłkę. Co także ważne kurier Globbox oferuje możliwość wysyłki paczek do 50 kg.

W innym przypadku można przesyłać towar, ale na paletach. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z tej oferty. W Globbox masz także możliwość nadania przesyłki za pobraniem. Oznacza to więc, że musisz wcześniej opłacić transport, jednak gdy adresat pokryje kwotę towaru wraz z przesyłką, koszty transportu zostaną Ci zwrócone do maksymalnie 21 dni roboczych, zatem taka opcja niewątpliwie również jest opłacalna. Z Globbox na pewno zaoszczędzisz. Punkt kurierski znajduje się przy ul. Zatorskiej 12. Warto tutaj zauważyć, że ten punkt jest czynny od godz. 7.00 do 21.00 i to 7 dni w tygodniu. Takie rozwiązanie zapewnia maksimum wygody, wszak do punktu można udać się czy to przed pracą, czy po pracy. Oczywiście można zamówić kuriera do godz. 11.00 i jeszcze tego samego dnia nadać swoją przesyłkę. Jeżeli natomiast zrobicie to po godz. 11.00, to kurier przyjedzie następnego dnia, niemniej i tak przesyłka zostanie dostarczona w ciągu jednego dnia. Oczywiście wysyłając paczkę trzeba pamiętać, by ją właściwie zabezpieczyć. Dzięki temu uniknie się uszkodzenia zawartości.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wadowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: