Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Wadowice

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Wadowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Wadowice

Kurier ORLEN Paczka (dawniej Paczka w RUCHu) zdobywa coraz więcej zwolenników wśród osób, które chcą przesyłać swoje paczki szybko, wygodnie, bezpiecznie i o dowolnej porze. Takie możliwości daje współpraca pomiędzy ORLEN a wieloma punktami partnerskimi na terenie całego kraju. Teraz możesz nadać swoją przesyłkę w drodze z pracy lub robiąc zakupy w osiedlowym sklepie. Usługa ORLEN Paczka dostępna jest w Wadowicach w 5 miejscach. To oszczędność czasu i pieniędzy, jaką gwarantują Ci usługi kurierskie ORLEN Paczka. Sprawdź, jakie to proste i dostępne teraz także w Wadowicach.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przygotowanie paczki do wysyłki w usłudze ORLEN jest banalnie proste i trwa kilka minut. Należy wypełnić formularz online, podając dane swoje oraz odbiorcy, a także wybrać punkty nadania i odbioru. Formularz dostępny jest w porównywarce usług kurierskich GlobKurier.pl. Następnie po opłaceniu usługi online dostępny jest list przewozowy, który naklejamy na paczkę lub zapisujemy na niej specjalnie wygenerowany kod. Można również podać ten kod osobie przyjmującej naszą paczkę. Ostatni krok to dostarczenie paczki do wybranego punktu nadania w Twojej okolicy. Gotowe!

W ramach usługi kurierskiej ORLEN Paczka przesłać możesz paczki w dwóch dostępnych gabarytach, których wymiary nie mogą przekraczać 20/30/50 cm. Jest to paczka MINI do 5 kg oraz STANDARD do 20 kg. Każda przesyłka otrzymuje potwierdzenie nadania oraz posiada swój unikalny kod, za pomocą którego o dowolnej porze sprawdzisz, gdzie aktualnie się znajduje i kiedy dotrze do odbiorcy. Wystarczy wpisać w systemie usług kurierskich online GlobKurier.pl. Dodatkowo ORLEN Paczka poza gwarancją atrakcyjnej ceny i bezpiecznego dostarczenia przesyłki daje możliwość bezpłatnego ubezpieczenia paczki, pod warunkiem, że jej wartość nie przekracza 500 zł.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wadowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: