Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Sieradz

Zamów kuriera UPS w Sieradzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Sieradz

Działający od 1907 roku UPS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm transportowych i logistycznych na świecie. Kierując swoją ofertę zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, rozwozi przesyłki w ponad dwustu krajach i regionach świata. GlobKurier.pl ułatwia współpracę z tym przewoźnikiem w wielu miastach w całej Polsce. Z nami możesz zamówić również taniego kuriera w Sieradzu i zyskać dostęp do narzędzi usprawniających i poprawiających bezpieczeństwo procesu wysyłki. Sieradz jest położonym około 70 km od Łodzi miastem w centralnej Polsce. Zamieszkuje je niecałe 42 tysiące osób. Miasto to jest istotne dla transportu oraz logistyki. Dlatego funkcjonują w nim liczne firmy kurierskie. Jedną z nich jest UPS. Przesyłki nadane kurierem UPS w Sieradzu trafiają do rąk odbiorców w dni robocze między 9:00 a 19:00. Istnieje również możliwość wykupienia dostawy w dni wolne. Przed podjęciem próby doręczenia kurier kontaktuje się z odbiorcą (często poprzez e-mail lub SMS), aby potwierdzić jego obecność pod danym adresem i ustalić przybliżoną godzinę doręczenia.W sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata, podejmowane są jeszcze dwie próby doręczenia paczki. Następnie przesyłka trafia do punktu UPS Access Point, który w Sieradzu znajduje się przy ulicy Targowej 1A. Tam oczekuje na odbiór przez kolejne trzy dni robocze.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl pośredniczymy między firmami kurierskimi takimi jak UPS oraz klientami indywidualnymi i biznesowymi. U nas możliwe jest także uzyskanie wyjątkowo korzystnych cen – możemy je negocjować dzięki długoletniej współpracy z firmami kurierskimi oraz doświadczeniu na rynku tego typu usług.Wstępna wycena usługi przygotowywana jest na podstawie wielkości paczki oraz informacji, czy ma być ona wysyłana na terenie Polski, czy za granicę. Możesz wybierać spośród ofert kilkudziesięciu przewoźników, w tym UPS. Po podaniu danych niezbędnych do wysyłki możesz zdecydować o wykupieniu dodatkowych usług takich jak nadprogramowe ubezpieczenie, pobranie lub dostawa w dniu wolnym od pracy

Cały proces nadania odbywa się przez Internet – zamówienie możesz opłacić online lub kurierowi, który przyjedzie odebrać od Ciebie przesyłkę.Na każdym etapie realizacji zlecenia masz możliwość śledzenia przesyłki; informacje na jej temat są aktualizowane w naszym systemie w czasie rzeczywistym, co znacznie ułatwia określenie przybliżonego terminu dostawy oraz wychwycenie ewentualnych problemów. W sytuacjach awaryjnych możesz także skontaktować się z naszym pracownikiem – każde zlecenie ma przypisanego zajmującego się nim opiekuna. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sieradzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: