Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Sieradz

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Sieradzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Sieradz

Poczta Polska to jeden z najpopularniejszych przewoźników, działający w wielu miejscowościach. Jest jednocześnie najszybszą ze wszystkich usług pocztowych. Dzięki GlobKurier.pl korzystanie z niej staje się jeszcze łatwiejsze. Możesz w prosty sposób zamówić kuriera przez Internet oraz korzystać z nowoczesnych narzędzi do śledzenia przesyłki. W dodatku oferujemy bardzo korzystne ceny i wysokiej jakości obsługę klienta w Sieradzu i wielu innych polskich miastach. Sieradz jest położonym w odległości około 70 km od Łodzi istotnym ośrodkiem transportowym i logistycznym. Zamieszkuje w nim niecałe 42 tysiące osób. W Sieradzu funkcjonuje dziewięć placówek Poczty Polskiej, co umożliwia sprawne doręczanie przesyłek nadanych za pośrednictwem kuriera tego przewoźnika. Kurier Poczty Polskiej to tak naprawdę dwie usługi, które różni priorytet paczek. O ile Pocztex Kurier 48 dostarcza przesyłki w ciągu trzech dni roboczych, tak Pocztex Express 24 doręcza je nawet w 24 godziny.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Rozwożenie przesyłek w Sieradzu ma miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:30. Jeżeli się zdarzy, że odbiorcy nie będzie w tym czasie pod wskazanym adresem, przesyłka trafia do wskazanej na pozostawionym awizo placówki. Adresat może ją odebrać w ciągu 14 dni roboczych; później paczka wraca do nadawcy. GlobKurier.pl umożliwia szybkie i proste zamówienie kuriera Poczty Polskiej bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że w formularzy na naszej stronie internetowej podasz podstawowe informacje na temat przesyłki, by uzyskać zestawienie ofert nawet kilkudziesięciu przewoźników, w tym Poczty Polskiej.W porównaniu tym znajdują się informacje o cenie usługi, a także przybliżony czas dostawy. Można też sprawdzić, czy przewoźnik oferuje możliwość płatności za pobraniem, dodatkowego ubezpieczenia lub dostawę w wybranych godzinach. 

Dzięki temu możesz łatwo wybrać ofertę najlepiej odpowiadającą potrzebom Twoim i odbiorcy.Aby sfinalizować zamówienie, musisz po prostu podać dane teleadresowe Twoje i adresata oraz informacje o tym, jakie dodatkowe usługi chcesz wykupić (wpływa to na ostateczną cenę, która aktualizuje się na bieżąco). Teraz wystarczy już opłacić zamówienie online lub zadeklarować płatność u kuriera, który w wyznaczonym terminie przyjedzie odebrać przesyłkę. Wszystkie paczki nadawane z GlobKurier.pl można monitorować w naszym systemie śledzenia przesyłek. Informacje w nim są aktualizowane w czasie rzeczywistym, co pozwala na łatwe określenie etapu realizacji zlecenia oraz rzeczywistego terminu dostawy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sieradzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: