• kurier InPost

  Kurier InPost Sieradz

  Zamów kuriera InPost w Sieradzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Sieradz

  Pomimo dużego popytu na usługi kurierskie, istnieje bardzo duża konkurencja w tej branży. Ma to oczywiście pozytywny rezultat dla Klientów. Ponieważ oprócz szerokiego wyboru pośród przewoźników, mają możliwość korzystania w usług firm, które poprzez innowacyjne rozwiązania gwarantują komfort nadawania i odbierania przesyłek, najwygodniejszą dla Klienta metodą i w dogodnej dla niego porze. Firmą wiodącą prym we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań jest InPost. Wypracowany przez przewoźnika innowacyjny system, zapewniający Klientom wygodę przełożył się bezpośrednio na wzrost popularności przewoźnika w całej Polsce, w tym także w Sieradzu. Jakimi zatem rozwiązaniami InPost podbił serca mieszkańców Sieradza? Kurier InPost odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Firma, wsłuchując się w zmieniające się oczekiwania Klientów jako jedna z pierwszych uruchomiła sieć drobnych placówek obsługujących przesyłki, tzw. punktów POP. 

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Z kolei dla Klientów, którzy nie mogą w określonych godzinach przeznaczyć czasu na nadanie bądź odbiór przesyłki, a wolą zrobić to osobiście, InPost uruchomił siatkę paczkomatów, czynnych przez całą dobę. Firma nie zapomniała też o bardziej wymagających Klientach. I zadbała o możliwość nadawania paczek online, bez konieczności wychodzenia z domu czy z firmy. Ponadto InPost nieustającą rozwija system pracy kurierów, doręczających przesyłki. Dzięki temu kurierzy doręczają paczki standardowo w dni robocze pomiędzy godziną 9.00, a 17.00. I dodatkowo w wybranych miastach funkcjonuje już możliwość nadawania przesyłek, z opcją dostarczenia w sobotę, najpóźniej do godz.17.00. Reasumując, proklienckie nastawienie firmy, dostosowanie systemu pracy i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, stanowią odpowiedź na oczekiwania Klientów. I doprowadziły firmę do sukcesu i zajmowania wysokich miejsc pośród najczęściej wybieranych przewoźników. Na terenie Sieradza InPost, uruchomił sieć paczkomatów, które mieszczą się między innymi: na ul. Kościuszki 17, Piłsudskiego 12, Polnej 11b, Targowej 3c oraz na ul. Łokietka 2. Wszystkie paczkomaty obsługują zarówno nadania jak i odbiory przesyłek przez całą dobę. Ponadto InPost zadbał też o wygodę Klientów, którzy wolą nadawać przesyłki bez konieczności opuszczania lokalu. I udostępnił dwa kanały internetowego dostępu do swoich usług. Oprócz tego przewoźnik jest też powszechnie obecny w większości e-sklepów.   

  Zamów kuriera online i oczekuj na odbiór paczki.  Drugą, dużo bardziej opłacalną z punktu finansowego metodą jest skorzystanie z pośrednictwa brokera kurierskiego, jakim jest platforma transportowa GlobKurier.pl. Korzystanie z usług platformy jest obecnie jedną z najtańszych metod nadawania przesyłek. Ponieważ stawki cenowe za nadania na platformie, są niższe nawet o 70% w stosunku do stawek obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Oznacza to, że GlobKurier.pl to zawsze tani kurier Sieradz. Atutem platformy jest też brak obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. GlobKurier.pl nie pobiera też żadnych abonamentów czy innych opłat. Jest zatem idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy sporadycznie wysyłają paczki. I chcą to zrobić po niskich kosztach i bez rejestracji.  Jednakże rejestracja na GlobKurier.pl może przynieść szereg korzyści i dodatkowych oszczędności. Dotyczy to zwłaszcza Klientów firmowych, którzy nadają miesięcznie duże ilości przesyłek. GlobKurier.pl-frontem do Klientów firmowych. Zarejestrowani Klienci firmowi mają bowiem dostęp do szeregu rozwiązań usprawniających proces nadawania przesyłek. Wiąże się to oczywiście z dużą oszczędnością czasu. Należą do nich między innymi: możliwość nadawania paczek za pobraniem. Opcja masowego nadawania przesyłek, zbiorczego generowania listów przewozowych czy opcja odroczenia terminu płatności. Do dyspozycji przedsiębiorców jest także funkcja prepaid, która umożliwia dokonywanie przedpłat i późniejsze regulowanie zobowiązań zebranymi środkami pieniężnymi. Ponadto korzystanie z opcji prepaid, wiąże się z dodatkową opcją, otrzymywania jednej faktury zbiorczej za usługi. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sieradzu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: