Logo
Menu

globbox

Globbox Sieradz

Sprawdź ofertę GlobBox w Sieradzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Sieradz

Branża kurierska jest jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Czego dowodem jest wzrost liczby firm kurierskich o blisko 170%, na przełomie ostatnich 10 lat. Zmieniła się też i nadal zmienia metodyka działania przewoźników. Ponieważ wraz z rosnącym popytem na usługi kurierskie wzrastają także oczekiwania Klientów. Dla dzisiejszego Klienta, dostęp do usług przewozowych powinien być przede wszystkim na maksymalnie dogodnych warunkach, z krótkimi terminami doręczeń i mnogością punktów, w których można nadać bądź odebrać przesyłkę. Sytuacja taka dotyczy wszystkich obywateli Polski, w tym także mieszkańców Sieradza.Jedną z firm, które doskonale przystosowały się do nowoczesnego Klienta jest operator logistyczny GlobBox.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Przede wszystkim GlobBox jest firmą skupiającą w jednym miejscu ponad 50 przewoźników. Jest to istotny element, który eliminuje konieczność poszukiwania taniego i rzetelnego przewoźnika. Ponadto broker kurierski jako jedna z pierwszych firm, wdrożył i nadal intensywnie rozwija sieć partnerskich punktów paczkowych. Zapewniając tym samym uproszczony sposób nadawania i odbioru paczek.  GlobBox zadbał również o możliwość składania zamówień na nadania drogą telefoniczną i elektroniczną. Jako odpowiedzialny partner czuwa również nad bezpieczeństwem realizacji składanych zamówień. Dlatego w sytuacjach “awaryjnych” związanych z nieterminowym dostarczeniem przesyłki lub jej zaginięciem, zapewnia swoim Klientom pełen zakres wsparcia w całej procedurze reklamacyjnej.  Z kolei dla Klientów firmowych, broker przygotował szereg funkcjonalności, usprawniających nadawanie paczek. Bowiem udostępnił między innymi: możliwość wysyłania przesyłek za pobraniem w tradycyjnej metodzie i w opcji COD, wysokie rabaty czy bezpieczną umowę bez określonych limitów. Mieszkańcy Sieradza mogą nadawać i odbierać przesyłki w punkcie kurierskim, zlokalizowanym w lokalu “Trafiki”, na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 80.  Punkt ten jest czynny w godzinach pracy “Trafiki”. Przesyłkę w GlobBox można również nadać przez telefon, dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. 

Konsultant firmy, po uzgodnieniu wszystkich wymaganych szczegółów dotyczących przesyłki, przyjmie zamówienie na zlecenie nadania. Informacją zwrotną, potwierdzającą złożenie zlecenia jest SMS z numerem zamówienia. Po otrzymaniu numeru zlecenia należy zakończyć proces nadania, dostarczeniem przesyłki do wybranego punktu paczkowego. Jedną z bardziej komfortowych możliwości oferowanych przez GlobBox jest opcja zamówienia kuriera po odbiór nadawanej paczki. Z kolei proces wyceny rozpoczynamy od podania kraju nadania i odbioru przesyłki. Określenia czy jest to przesyłka kopertowa, paczka czy może paleta. Do wyceny należy też podać wymiary i wagę przesyłki oraz ilość paczek. Po Kliknięciu w zakładkę “Wyceń”, pojawi się lista dostępnych przewoźników. Jest to etap, w którym należy wybrać przewoźnika i zaznaczyć opcję zamówienia kuriera na wskazany adres. Proces kończymy opłacając zlecenie. Potwierdzeniem przyjęcia zlecenia przez kuriera jest przesłany drogą elektroniczną list przewozowy lub etykieta informacyjna. Ponieważ GlobBox bardzo starannie dobiera partnerów logistycznych, zawierając umowy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami, po wynegocjowaniu atrakcyjnych stawek cenowych, może zawsze zaoferować swoim Klientom niskie ceny. Oznacza to, że korzystanie z pośrednictwa brokera jest zawsze korzystne finansowo. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sieradzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: