• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Piekary Śląskie

  Zamów kuriera UPS w Piekarach Śląskich korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Piekary Śląskie

  Piekary Śląskie na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego należą do najgęściej zaludnionych miast w całej Polsce. Mieszka w nich prawie 55 tysięcy osób, a okoliczne firmy działają na coraz większą skalę. Z tego powodu w Piekarach Śląskich szybko rozrasta się oferta firm kurierskich, takich jak UPS. Amerykańskie przedsiębiorstwo z branży kurierskiej realizuje liczne usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym na przewóz towarów za granicę. Dowiedz się więcej o usługach, które realizuje tani kurier Piekary Śląskie. Kurier UPS w Piekarach Śląskich uruchomił kilkanaście punktów Access Point, w których klienci mogą nadawać paczki i odbierać przesyłki. W każdym z punktów możliwe jest nadawanie przesyłek do większości krajów na świecie oraz do każdego zakątka Polski. Kurier UPS przyjmuje również przesyłki ekspresowe, które są doręczane do odbiorcy w ciągu 24 godzin od nadania. Dodatkowo w Access Pointach można nadać paczki międzynarodowe, które wyruszą do adresata drogą lotniczą. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Usługi kurierskie UPS są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki My Choice odbiorca może zadecydować, kiedy kurier doręczy jego przesyłkę. Do wyboru ma nie tylko dzień, ale i godziny doręczenia. Ponadto My Choice umożliwia korzystanie z opcji przechowania paczki na okres nieobecności z powodu urlopu. Przedsiębiorstwa mogą natomiast zamówić przewóz towarów w niskiej temperaturze w przypadku leków i wyrobów medycznych lub zorganizować sprawniejsze łańcuchy dostaw, dzięki długoterminowym umowom z kurierem UPS. Użytkownicy platformy globkurier.pl mogą zamówić kuriera UPS bez wychodzenia z domu. Kurier odbierze przesyłki do wysłania z ich domu lub wskazanego punktu, do którego nadawca samodzielnie dostarcza zapakowaną przesyłkę. 

  Opłata za paczkę zostanie pobrana online. Po jej dokonaniu użytkownik otrzyma gotową etykietę przewozową. Jeśli jest zainteresowany dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia przesyłki w transporcie, może wykupić je w globkurier.pl za niewielką opłatą bez względu na to, który przewoźnik doręcza jego paczkę. Platforma globkurier.pl jest intuicyjna w obsłudze. W celu wysłania paczki wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, która wskaże, jakie są gabaryty przesyłki według cennika kurierskiego oraz którzy przewoźnicy podejmą się wykonania zlecenia. Użytkownik zostanie poinformowany o wysokości opłat za przesyłkę, przewidywanym czasie doręczenia oraz możliwości skorzystania z przesyłki ekspresowej. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piekary Śląskie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: