Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Piekary Śląskie

Zamów kuriera w Piekarach Śląskich korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Piekary Śląskie

Poczta Polska to jeden z największych i najstarszych przewoźników w kraju. To sprawia, że może ona się pochwalić wieloletnią tradycją. Jednak przez wiele lat ludzie narzekali na sposób działania Poczty Polskiej. Dlatego w instytucji wprowadzono pewne innowacje, które usprawniły jej pracę. Obecnie w jej placówkach można nadać przesyłki ekspresowe, które możemy na bieżąco monitorować. W dodatku dostaniemy też stosowne powiadomienia smsowe i mailowe, aby wiedzieć, kiedy można odebrać paczkę. Poczta Polska jest jednym z największych przewoźników na terenie całego kraju. Dlatego punkty obsługi znajdują się nawet na terenie całego kraju, nawet w mniejszych miastach. Klienci mogą też odbierać i nadawać paczki w automatach oraz wielu punktów obsługi znajdujących się w popularnych sklepach. 
Kurierzy Poczty Polskiej dostarczają paczki pod wskazany adres od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.30. Możliwość nadania i odebrania paczki w punkcie zależy od godzin jego pracy. Poczta Polska współpracuje również z całodobowymi punktami, które są otwarte w weekendy. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wydaje się, że niemożliwe jest połączenie solidny i tani kurier. Jednak to błędne myślenie! Na terenie Piekar Śląskich można znaleźć wiele odpowiednich placówek. W mieście znajduje się aż 11 urzędów pocztowych, świadczących usługi kurierskie. Większość z nich czynna jest jedynie w dni powszednie, tylko dwa z nich świadczą usługi również w soboty. Dokładne godziny ich otwarcia najlepiej sprawdzić na stronie Poczty Polskiej. Na terenie Piekar Śląskich nie brakuje również punktów odbioru paczek realizowanych przez Pocztę Polską. Wszystkie znajdują się w sklepach spożywczych: 6 w Żabkach, 2 w Saloniach RUCH i 1 w Biedronce. Większość z tych placówek otwarta jest codziennie, ale poszczególne godziny otwarcia najlepiej sprawdzić w sklepie. 

Dodatkowo na terenie Piekar Śląskich znajduje się Pocztex Automat, który jest czynny w dni powszechne 8-22, a w soboty 7.30-14. Mieszkańcy nie powinni więc mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do odbioru i nadania paczki. Zastanawiasz się, jak nadać paczkę przez Pocztę Polską? Polecamy zamówienie kuriera przez formularz GlobKurier. Jest to bardzo szybki, prosty i intuicyjny sposób. Należy zacząć od podania parametrów paczki, wówczas zostaną nam pokazane odpowiednie wyniki. Spośród nich możemy wybrać opcję, która najbardziej spełnia nasze potrzeby. Następnie uzupełniamy dostępny formularz i paczka została nadana. Teraz tylko pozostało czekać na kuriera lub zanieść przesyłkę do punktu. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piekarach Śląskich

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: