• globbox

  Globbox Piekary Śląskie

  Sprawdź ofertę GlobBox w Piekarach Śląskich i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Piekary Śląskie

  Jeśli prowadzisz małą firmę w Piekarach Śląskich, to zapewne chcesz, by była konkurencyjna. Bez wątpienia klienci dużą wagę przywiązują do ceny przesyłki, zatem jeśli zaoferujesz im korzystną, tym chętniej będą korzystać z Twoich usług. Tutaj doskonale może sprawdzić się kurier Globbox. Piekary Śląskie to miasto, gdzie znajdziesz punkty nadania i odbioru tej firmy kurierskiej. Podpowiemy Ci także czym charakteryzuje się przewoźnik.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Piekary Śląskie to kolejne 55 tys. miasto, gdzie punktów nadania i odbioru musisz szukać w pobliskich miejscowościach, co ważne znajdziesz je w obrębie 3- 4 km. Oczywiście jeśli chcesz założyć punkt paczkowy Globbox w Piekarach Śląskich, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że zgłosisz taką chęć i założysz punkt w ciągu 7 dni, gdy prowadzisz sklep w mieście. Możesz zarabiać na wypłacanych prowizjach. Wracając do punktów nadania to jeden z nich znajdziesz przy ul. Objazdowej 27-29 w Radzionkowie, 2,6 km od Piekar Śląskich. Tutaj możesz nadać lub odebrać przesyłki od 7.00 do 21.00 od poniedziałku do niedzieli. W sklepie Trafika zlokalizowanym w Kauflandzie przy ul. Unii Europejskiej 8 znajduje się kolejny punkt. Jest czynny w tych samych godzinach, czyli od 7.00 do 21.00, z tymże w niedzielę jest nieczynny. Około 5 km od Piekar Śląskich przy ul. Siemianowickiej 18 w Bytomiu punkt Globbox jest czynny w godz. od 10.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku, a w sobotę od 10.00 do 12.00. Nadając więcej paczek i tak wygodniej gdy załadujesz je do samochodu, zatem nie powinno to sprawić większego problemu, bo odległość do tych punktów jest niewielka. Trzeba oczywiście wcześniej opłacić transport i wycenić przesyłkę.       

  Kiedy zamówisz kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl, nadaj przesyłkę w Globbox. Oczywiście musisz tę ofertę wybrać spośród dostępnych, po dokonaniu wyceny. Dlaczego właśnie na tej stronie? Możesz uzyskać wycenę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika. Ponadto konto jest darmowe i za darmo możesz śledzić też swoje przesyłki. Opcja reklamacji także jest dostępna, a broker kurierski Globurier.pl udostępnia wszystkie niezbędne dokumenty. Oczywiście zawsze trzeba pamiętać o tym, jak ważne jest ubezpieczenie, bo dzięki niemu można zredukować poniesione straty w przypadku zgubienia przesyłki. Obowiązkowym ubezpieczeniem objęte są przesyłki za pobraniem. W przypadku Globbox za pobraniem można wysyłać przesyłki do 5 tys. zł. Zamów kuriera tą drogą, jeśli jesteś osobą prywatną. Sprawdzi się to także wtedy gdy prowadzisz firmę, bo możesz skorzystać z możliwości odroczonej płatności faktur, a ponadto generować zbiorowe listy przewozowe. Wycena przesyłek jest bardzo prosta, można wybrać też filtrowanie, jeśli zależy Ci na szybkości dostawy. Możesz wysyłać zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe, bo Globbox obsługuje wszystkie. istotne znaczenie ma odpowiednie zapakowanie paczki, a także przyklejenie na nią listu przewozowego. Dzięki Globbox przesyłka krajowa może dotrzeć do odbiorcy już na następny dzień, a zwykle maksymalnie do dwóch dni roboczych.           

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piekarach Śląskich

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: