• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Piekary Śląskie

  Zamów kuriera DHL w Piekarach Śląskich korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Piekary Śląskie

  Wśród licznych firm zajmujących się transportem i logistyką szczególną popularnością cieszy się DHL. Przedsiębiorstwo to świadczy usługi na całym świecie, posiadając również liczne oddziały w Polsce. Nadawanie oraz odbieranie przesyłek może być dokonywane w punktach DHL Service Points oraz DHL POP, lub za pomocą pośrednika GlobKurier.pl. Działamy w wielu miastach, w tym w Piekarach Śląskich. Dlaczego warto zamówić kuriera za pomocą naszej platformy? Piekary Śląskie to miasto położone w sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, zamieszkane przez 55 tysięcy osób. Kurier DHL w Piekarach Śląskich rozwozi przesyłki w dni robocze od rana do późnego wieczora (nawet do 22:00). W większości przypadków trafiają one do rąk odbiorców w ciągu dwóch dni roboczych, często nawet następnego dnia po nadaniu. Kurier podejmuje zazwyczaj dwie próby doręczenia przesyłki, przy czym adresat może się z nim skontaktować w celu przekierowania doręczenia pod inny adres. Jeśli próby się nie powiodą, może odebrać swoją przesyłkę w jednym z szesnastu punktów DHL Service Point lub DHL POP w Piekarach Śląskich.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl to platforma pośrednicząca między firmami kurierskimi a klientami indywidualnymi i biznesowymi. Potrzebny Ci tani kurier w Piekarach Śląskich? Skorzystanie z naszych usług gwarantuje nie tylko korzystną cenę (oferowane przez nas stawki są nawet o 70% niższe niż te, które można uzyskać bezpośrednio w firmie kurierskiej), ale i bezproblemowe dostarczenie przesyłki na czas. Aby zamówić kuriera wystarczy wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej; na podstawie takich informacji jak miejscowość nadawcy i adresata tworzona jest oferta nawet kilkudziesięciu przewoźników. Spośród nich wybierz DHL, a następnie podaj niezbędne do wysyłki dane (adresy nadawcy i adresata, deklaracja zawartości przesyłki oraz informacje o ewentualnych dodatkowych usługach).

  Przygotowane w ten sposób zamówienie możesz opłacić online za pomocą szybkiego bądź tradycyjnego przelewu, lub gotówką. W tym ostatnim przypadku opłata jest uiszczana bezpośrednio kurierowi, który odbiera przesyłkę od nadawcy. Nasi klienci zyskują dostęp do narzędzi takich jak system śledzenia przesyłek, zawierający aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje. Umożliwia to łatwe monitorowanie stanu realizacji zlecenia zarówno przez nadawcę, jak i odbiorcę paczki. Dodatkowo do każdej przesyłki przypisany jest jej indywidualny opiekun, do którego można się w każdej chwili zwrócić w przypadku pytań dotyczących wysyłki lub w sytuacjach awaryjnych takich jak opóźnienia czy zaginięcie przesyłki.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piekarach Śląskich

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: