Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Nowa Sól

Zamów kuriera UPS w Nowej Soli korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Nowa Sól

Nowa Sól to jedno z większych miast w województwie lubuskim, choć zamieszkuje je zaledwie 39 tysięcy osób. Miasto stanowi istotny punkt dla firm, które eksportują towary za zachodnią granicę lub prowadzą współpracę z Niemcami. Z tego powodu w Nowej Soli jest wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, z których korzystają nie tylko przedsiębiorstwa, ale i osoby prywatne. W mieście działa prężnie amerykańska firma kurierska UPS. Poznaj jej ofertę. Kurier UPS Nowa Sólwygodne nadawanie i odbierania paczek w całym mieście Kurierzy UPS w Nowej Soli rozwożą paczki we wszystkie dni robocze i soboty. W ramach usług dodatkowych możliwe jest zamówienie przesyłki z dostawą w niedzielę lub święta. Dzięki temu z oferty usług kurierskich UPS chętnie korzystają klienci indywidualni i biznesowi. Paczki można nadawać w Nowej Soli w jednym z kilkunastu Access Pointów, zlokalizowanych na terenie popularnych sklepów, punktów usługowych i innych obiektów. Wystarczy, że nadawca lub odbiorca zgłoszą się w godzinach fukcjonowania punktu. Nadawca może wysłać przesyłkę krajową, międzynarodową lub ekspresową w każdym z Access Pointów.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier UPS udostępnia dla klientów indywidualnych usługę My Choice, w ramach której możliwe jest wybieranie terminu i godziny doręczenia paczki. Dodatkowo usługa pozwala przechować przesyłkę na czas nieobecności odbiorcy w domu, np. z powodu dłuższego urlopu. Po jego powrocie kurier doręcza paczkę w umówionym dniu. Dzięki temu UPS ogranicza liczbę przesyłek, które wracają do nadawcy i problemów związanych z ponowną wysyłką tego samego towaru. Przez platformę globkurier.pl błyskawicznie zamawia się usługi kurierskie w Nowej Soli. Tani kurier Nowa Sól przyjmuje przesyłki standardowe i niestandardowe, koperty, przesyłki paletowe itd. Dzięki temu przez platformę wyśle się dowolny typ towarów do większości krajów na świecie. 

Globkurier.pl wszystkie paczki wysyła w najniższych cenach wynegocjowanych dla użytkowników serwisu w firmach kurierskich.  Za pośrednictwem globkurier.pl użytkownicy błyskawicznie wyszukują odpowiedni typ paczki i poznają jej cenę. Ponadto mogą wykupić ubezpieczenie od uszkodzenia przesyłki w podróży lub skorzystać z opcji wysyłki za pobraniem. Klienci biznesowi cenią sobie możliwość dokonywania płatności w systemie odroczonym, a także tworzenia list stałych odbiorców. W przypadku wysyłki dużej liczby paczek, użytkownicy mogą generować zbiorcze listy przewozowe. Dzięki nim towary do klientów wysyła się jeszcze szybciej i wygodniej.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowej Soli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: