Menu

globbox

Globbox Nowa Sól

Sprawdź ofertę GlobBox w Nowej Soli i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Nowa Sól

Jesteś mieszkańcem Nowej Soli i chcesz wysłać paczkę kurierem? Z całą pewnością zależy ci więc na tym, by nie przepłacać. Obecnie na terenie tego miasta działa kilkanaście firm kurierskich. Jak spośród nich znaleźć najlepszą ofertę? Odpowiedź jest prosta – wystarczy skorzystać z usługi firmy współpracującej z wieloma kurierami. Taką właśnie firmą jest Globbox. Nowa Sól to jedno z miast, w których firma ta działa prężnie.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox to polski serwis, który zmienił nieco swoje podejście do zapewniania klientom najwyższej jakości usług kurierskich. Zamiast rozwijania własnej sieci kurierskiej firma postawiła na współpracę z istniejącymi już przewoźnikami. Obecnie Globbox współpracuje z kilkudziesięcioma firmami, dzięki czemu posiada ofertę, która wyróżnia się niską ceną oraz szybkim czasem dostawy. Skierowana jest ona zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców – z powodzeniem możemy bowiem wysłać zarówno kopertę, jak i paletę z towarami. W ofercie Globbox znajdują się również przesyłki zagraniczne do wielu krajów Europy. To co wyróżnia Globbox na tle innych firm kurierskich w Nowej Soli to również podejście do nadawania paczek. Punkty paczkowe tego przewoźnika mieszczą się bowiem w popularnych sklepach oraz uczęszczanych lokalach usługowych, które są często uczęszczane. Dzięki temu możemy nadać paczkę w czasie załatwiania innych spraw. 

W Nowej Soli zrobimy to między innymi w Kauflandzie w sklepie Trafika na ulicy Chałubińskiego 2. Punkt paczkowy otwarty jest od godziny 7.00 do 21.45. Zamów kuriera przez internet – oszczędzaj czas i pieniądze. Warto wspomnieć również o tym, że Globbox jest firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, dlatego też możemy zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. Z pomocą przychodzi nam internet a dokładnie nowoczesna platforma transportowa GlobKurier.pl. Po wejściu na stronę wybieramy przewoźnika (w tym przypadku Globbox) możemy dokonać szybkiej wyceny naszej przesyłki, wybrać pasującą nam ofertę oraz określić, czy paczkę samodzielnie zaniesiemy do punktu, czy też ma odebrać ją kurier. Portal GlobKurier.pl to również szereg dodatkowych udogodnień takich jak integrację dla systemów sklepów internetowych, możliwość wykupienia ubezpieczenia, otrzymywania powiadomień czy śledzenia paczki.  
Podsumowując, jeśli poszukujesz taniego kuriera w Nowej Soli sprawdź ofertę Globbox i zamów kuriera bez wychodzenia z domu. To szybkie, proste i wygodne. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców tego miasta, ty również dołącz do tego grona. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowej Soli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: