Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Nowa Sól

Zamów kuriera DHL w Nowej Soli korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Nowa Sól

Obecny rynek usług kurierskich zmienia się wyjątkowo dynamicznie. Firmy w jego obszarze muszą pozostać elastyczne, aby móc sprostać oczekiwaniom klientów. DHL utrzymuje swoją pozycję lidera, dzięki nieustannemu poszerzaniu oferty oraz dopasowywaniu jej do potrzeb konsumentów. Kurier DHL oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług. Są one świadczone zarówno na terenie Polski, jak i ponad 220 innych państw. Oferowane usługi są na najwyższym poziomie. Klientami DHL są zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Kluczowe usługi oferowane przez DHL to przesyłka o wadze do 31,5 kilograma, większe oraz przesyłki kopertowe. Dla każdej przesyłki możliwe jest skorzystanie z dostawy door to door. DHL umożliwia także skorzystanie z usług dodatkowych, takich jak śledzenie paczki, powiadomienie SMS oraz e-mail, oraz łatwe przekierowanie paczki do punktu DHL. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Nowa Sól oferuje swoim klientom usługę nadawania i odbierania paczek nie tylko pod adresem domowym lub firmowym, ale także w wielu wygodnych punktach DHL. Na terenie miejscowości Nowa Sól znajduje się ich aż 17. Zlokalizowane są w wygodnych miejscach na osiedlach. Większość z nich jest komfortowo połączona ze sklepami dyskontowymi, dzięki czemu nadawanie i odbieranie paczek można łatwo połączyć z codziennymi zakupami. Kurier DHL Nowa Sól umożliwia swoim klientom otrzymanie paczki już następnego dnia po nadaniu. Dostępne są różne opcje wpływające na godzinę dostawy, możliwe jest ustalenie odbioru nawet do godziny 9 rano lub 12. W przypadku paczek przekraczających rozmiar 31,5 kilograma czas dostawy wydłuża się do dwóch dni. 

Klienci mogą jednak wybrać porę dnia, w jakiej zostanie dostarczona. Może być to okres poranny do godziny 12, popołudniowy do 22 oraz wieczorny — od 22. Pozwala to na dogodne dopasowanie odbioru przesyłki do rozkładu dnia. Wysyłanie przesyłek DHL jest obecnie wyjątkowo proste i intuicyjne. Można dokonać tego bez trudu na stronie GlobKurier.pl z pomocą opcji zamów kuriera. Wystarczy wykonać jedynie 4 proste kroki. Pierwszym z nich jest zapakowanie oraz dokładne wymierzenie paczki. Następnie należy podać wszystkie niezbędne dane, takie jak waga, wymiary oraz adres nadawcy i odbiorcy, aby kalkulator wycenił koszt dostawy. Wtedy wystarczy już jedynie wybrać firmę oraz oczekiwać na kuriera.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowej Soli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: