Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Nowa Sól

Zamów kuriera w Nowej Soli korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Nowa Sól

Na terenie Nowej Soli działa obecnie wiele firm kurierskich, które starają się maksymalnie dopasować swoją ofertę do potrzeb mieszkańców. Wśród tych, którym udaje się to naprawdę dobrze wymienić należy kuriera DPD. Nowa Sól jest miastem, na terenie którego przewoźnik ten działa prężnie zapewniając klientom wygodę w wysyłaniu paczek. Możemy bowiem robić to nie tylko stacjonarnie, ale również przez internet. DPD to międzynarodowa firma kurierska o ogólnoświatowym zasięgu, która rozpoczęła swoją działalność we Francji. Również w Polsce posiada swój oddział, który prowadzi działalność od 2014 roku. Jest to firma dynamicznie rozwijająca się, która tylko w ubiegłym roku zaliczyła w naszym kraju niespełna 3 mld przychodu. Co ciekawe, DPD wciąż rozwija swoją ofertę wprowadzając usługi takie jak DPD Today (dostawa w dniu nadania) czy DPD Food (przewożenie dań oraz produktów żywnościowych). 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Również w Nowej Soli kurier DPD dopasowuje się do potrzeb osób prywatnych oraz przedsiębiorców oferując paczki standardowe, przesyłki niestandardowe oraz paletowe. Możemy zamówić przesyłkę ekspresową lub wysłać paczkę poza granice naszego kraju. W Nowej Soli działają obecnie dwa Punkty DPD PickUp, w których możemy nadać i odebrać paczkę. Mówiąc o ofercie kuriera DPD w Nowej Soli nie sposób nie wspomnieć o tym, że wcale nie musimy udawać się do punktu by wysłać swoją paczkę. Kuriera możemy bowiem zamówić przez internet i to od przyjedzie pod wskazany przez nas adres aby odebrać przesyłkę. Stroną, która daje nam możliwość skorzystania z takiej usługi jest GlobKurier.pl. Korzystanie z niej jest proste i intuicyjne.Wystarczy bowiem jedynie, że wybierzemy firmę DPD, skorzystamy z formularza wyceny, w którym podajemy informacje na temat naszej paczki aby przedstawione nam zostały oferty tego przewoźnika. 

Wybieramy tę, która odpowiada naszym oczekiwaniom, opłacamy zamówienie i drukujemy etykietę przewozową. Paczkę odbierze od nas kurier i dostarczy ją pod wskazany adres w przeciągu 1-2 dni roboczych. Możemy również liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Przesyłka do 5 kg nie kosztuje bowiem więcej niż niespełna 12 złotych. Co więcej, GlobKurier.pl daje nam również możliwość monitorowania paczki, korzystania z ubezpieczenia lub rozwiązań dla sklepów internetowych. Jeśli jesteś mieszkańcem Nowej Soli i chcesz zamówić kuriera DPD skorzystaj z możliwości, jakie daje ci GlobKurier.pl. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również wygoda. Przekonaj się sam – zamów kuriera już dziś.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowej Soli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: