Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Kutno

Zamów kuriera UPS w Kutnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Kutno

UPS to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich na świecie. Założona na początku XX wieku w USA z czasem się dynamicznie rozwinęła; obecnie świadczy usługi transportowe i logistyczne na całym świecie.Jest to również jedna z firm, z którymi współpracujemy w GlobKurier.pl. Świadczymy wysokiej jakości usługi transportowe w wyjątkowo korzystnych cenach, kierując naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Działamy w wielu miastach w całej Polsce. Z nami możesz zamówić taniego kuriera w Kutnie i innych miejscowościach. Kutno to miasto, w którym znajdują się liczne przedsiębiorstwa przemysłowe oraz usługowe. Na jego terenie utworzony został Kutnowski Park Agro-Przemysłowy oraz podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To sprawia, że w tym liczącym około 42 tysięcy mieszkańców mieście jest duże zapotrzebowanie na usługi transportowe. Wpływ na to ma również krzyżowanie się na jego terenie ważnych dróg krajowych łączących największe polskie miasta. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurierzy UPS w Kutnie rozwożą przesyłki w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku, między 9:00 a 19:00. W miarę możliwości kontaktują się z odbiorcami, by ustalić przybliżoną porę dostawy. Bardzo często odbywa się to poprzez wysłanie wiadomości SMS lub e-mail. Jeżeli odbiorca przesyłki nie będzie znajdować się pod danym adresem, podejmowane są jeszcze dwie próby doręczenia w kolejnych dniach. Jeśli i one się nie powiodą, przesyłka trafia do punktu UPS Access Point (w Kutnie znajduje się on przy ul. Andrzeja Zamoyskiego 7), gdzie może zostać odebrana w ciągu trzech dni. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznego doręczenia, możliwe jest także wykupienie dostawy w dni wolne od pracy. W GlobKurier.pl pośredniczymy również między klientami indywidualnymi i biznesowymi, a przewoźnikiem UPS. W dodatku oferujemy bardzo korzystne ceny dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z firmami kurierskimi. 

Zamówienie kuriera z GlobKurier.pl możliwe jest w całości przez Internet, bez wychodzenia z domu – kurier przyjedzie prosto pod Twoje drzwi. Jeśli nie chcesz opłacać zlecenia online (choć masz taką możliwość), możesz zapłacić gotówką bezpośrednio jemu. Cena usługi zależy od kilku czynników. Wstępną wycenę uzyskujesz na podstawie gabarytów paczki oraz informacji o tym, czy jest to przesyłka krajowa, czy zagraniczna.W kolejnym etapie podajesz dane teleadresowe nadawcy i odbiorcy. Możesz też wykupić ponadstandardowe usługi, takie jak dodatkowe ubezpieczenie, dostawa w sobotę lub płatność za pobraniem.Każdą przesyłką opiekuje się nasz pracownik. Dzięki temu w razie pytań lub ewentualnych problemów możesz się z nami łatwo skontaktować i uzyskać pomoc. Dodatkowo od nadania paczki aż po jej dostarczenie do rąk odbiorcy możesz śledzić ją w zaawansowanym, aktualizowanym na bieżąco systemie monitorowania paczek.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kutnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: