Menu

kurier InPost

Kurier InPost Kutno

Zamów kuriera InPost w Kutnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Kutno

Kutno- niewielkie miasto liczące ponad 44 tys. mieszkańców, aktywnie dokonujących zakupów online. Ma na to wpływ ogólny dostęp do Internetu, wygoda zakupów w zaciszu własnego domu, a także łatwy dostęp do usług kurierskich na wysokim poziomie. Jednym z najczęściej wybieranych przez mieszkańców Kutna przewoźnikiem jest stosunkowo ”młoda” firma InPost. Z czego wynika tak duże zaufanie do tego przewoźnika? Jakie czynniki wpływają na tak dużą popularność firmy? InPost strategię swojej działalności oparł przede wszystkim na wygodzie swoich Klientów. Wprowadził nowoczesne rozwiązania, które zapewniają łatwy dostęp do usług firmy również mieszkańcom mniejszych miast takich jak Kutno. Uruchomił sieć drobnych placówek własnych i partnerskich, obsługujących nadawanie i odbiór przesyłek, tzw. punktów POP. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Kutna mogą korzystać z obsługi w punkcie paczkowym na ul. Pl. Wolności 14. Udostępnione zostały również dla nich automaty paczkowe, zlokalizowane na: ul. Podrzecznej 32/36, Norberta Barlickiego 6, 1 Maja 14, Marii Skłodowskiej Curie 9, Oporowskiej 6a, 29 Listopada 51, na Warszawskim Przedmieściu nr.12 i nr. 38c, Wyszyńskiego 16, Jagiellońskiej 5, Kościuszki 32oraz na ul. Łęczyckiej 6. Ponadto w trosce o komfort  Klientów, przewoźnik umożliwił nadawanie przesyłek online dwoma kanałami. Nadawanie przesyłek z opcją zamówienia kuriera do domu lub do firmy jest możliwe na dwa sposoby. Można skorzystać ze strony  globkurier.pl. Propozycja cenowa platformy transportowej jest opcją nokautującą wszystkie inne możliwości. 

Ponieważ platforma oferuje ceny za nadania paczek, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio przez przewoźników. Dodatkowo, korzystanie z platformy nie wiąże się z obowiązkową rejestracją czy wymogiem zakładania konta. Nie jest też obciążone żadnymi abonamentami czy jakimikolwiek innymi opłatami dodatkowymi. Zatem z GlobKurier.pl bez obaw można nadawać przesyłki, z usługą ich odbioru przez kuriera spod wskazanego adresu. Specjalny koszyk korzyści dla zarejestrowanych przedsiębiorców. Dla Klientów firmowych, którzy zdecydują się na rejestrację i założenie darmowego konta, platforma przygotowała szereg dodatkowych korzyści niosących dodatkową oszczędność pieniędzy i przede wszystkim czasu.  Bowiem dla zarejestrowanych Klientów firmowych GlobKurier.pl udostępnił są między innymi takie funkcjonalności jak: możliwość nadawania przesyłek za pobraniem. Opcja odroczenia terminu płatności, możliwość masowego nadawania paczek czy generowanie zbiorczych listów przewozowych. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kutnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: