• globbox

  Globbox Kutno

  Sprawdź ofertę GlobBox w Kutnie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb! >

  Globbox Kutno

  Kutno-niewielkie miasto położone w woj. łódzkim, liczące ponad 44 tys. mieszkańców, którzy wraz z wybuchem pandemii coraz częściej dokonują zakupów online. Fakt ten przekłada się bezpośrednio na wzrost poszukiwań usług kurierskich, wykonywanych w najwyższych standardach i w atrakcyjnej cenie. Samodzielne poszukiwanie i wybór firmy kurierskiej, jest jednak żmudny i wymaga czasu, którego wszystkim nam brakuje. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług brokera kurierskiego, który skupia w jednym miejscu wielu przewoźników, dając jednocześnie Klientom możliwość porównania stawek cenowych i wyboru kuriera.  Jednym z operatorów logistycznych, cieszących się wzrastającą popularnością wśród mieszkańców Kutna jest GlobBox.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  GlobBox jest nowoczesnym operatorem logistycznym, obsługującym przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma współpracuje z ponad 50 przewoźnikami, z którymi wynegocjowała bardzo atrakcyjne ceny za nadania przesyłek. Zatem oferuje swoim Klientom przede wszystkim możliwość porównania stawek cenowych wielu przewoźników i pozwala na podjęcie świadomego wyboru. Ponadto GlobBox wprowadził szereg nowatorskich rozwiązań, gwarantujących łatwy dostęp do swoich usług i komfortowe warunki dla Klientów, związane z procesem nadawania i odbioru przesyłek. Jako jedna z pierwszych firm uruchomił i nadal intensywnie rozwija sieć drobnych, partnerskich placówek paczkowych, których jest już w Polsce ponad 5500. Ponadto, Klienci przewoźnika mogą nadawać paczki kanałem telefonicznym lub internetowym. Dodatkowym atutem składania zamówień na nadanie przesyłek kanałem elektronicznym jest opcja zamówienia kuriera pod wskazany adres, celem odebrania nadanej paczki. Zatem całość procesu nie musi się wiązać z koniecznością wychodzenia z domu czy z biura. Ogromną zaletą brokera jest pełne wsparcie dla Klienta w sytuacjach, w których istnieje konieczność reklamowania usługi, z tytułu nieterminowego dostarczenia paczki lub jej zagubienia.  Innowacyjnym rozwiązaniem, z którego mogą korzystać Klienci GlobBox jest usługa dodatkowa- pobranie COD.  W przypadku zamówienia tej usługi, odbiorca płaci za dostarczony towar przy odbiorze, nadawca z kolei pokrywa koszty transportu. Przy pobraniu COD pobrana kwota jest zwracana w terminie do 21 dni roboczych od doręczenia paczki. Ponieważ w Kutnie nie zostały jeszcze uruchomione punkty paczkowe, mieszkańcy tego miasta mogą korzystać z najbliższych placówek zlokalizowanych między innymi: w Łowiczu, na ul. Stefana Starzyńskiego 10, w lokalu “Trafiki”. W Sochaczewie,w punkcie “Trafiki” mieszczącym się na terenie hipermarketu Kaufland, na Al.600-lecia 39 oraz w punkcie kurierskim mieszczącym się w Gostyninie, w lokalu ”Trafiki”, na ul. Wojska Polskiego 15. Wszystkie punkty paczkowe czynne są w godzinach pracy poszczególnych placówek. Zlecenie nadania przesyłki można zamówić telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. 

  Konsultant firmy wypyta w trakcie rozmowy o wszystkie niezbędne informacje, związane z nadaniem paczki i przyjmie zlecenie.  Informacją zwrotną o przyjęciu zlecenia jest SMS z numerem zamówienia. Z kolei po otrzymaniu numeru zlecenia, pozostaje już tylko dostarczenie przesyłki do wybranego punktu paczkowego. Dużo wygodniejszą opcją jest zamówieni kuriera po odbiór przesyłki. Można to zrobić składając za mówienie online. W pierwszym kroku należy wycenić przesyłkę, podając między innymi: kraj nadania i doręczenia paczki, jej wymiary i wagę oraz rodzaj przesyłki. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń” dostępna będzie lista firm kurierskich, które mogą zrealizować zlecenie oraz sposób dostarczenia przesyłki do kuriera. Jest to etap, w którym można zamówić kuriera wybranej firmy, po odbiór paczki. W kolejnym etapie wystarczy już tylko opłacić zamówienie. Informacją zwrotną, potwierdzająca przyjęcie zlecenia przez kuriera, jest przesłany drogą elektroniczną list przewozowy lub etykieta informacyjna. Natomiast po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zlecenia, wystarczy już tylko wydrukować list przewozowy. Nakleić go na przygotowaną do wysyłki paczkę i oczekiwać na przyjazd kuriera. Najważniejszym argumentem przemawiającym na korzyść brokera GlobBox są niskie ceny za nadania paczek. Wynikają one z indywidualnych negocjacji przeprowadzanych z przewoźnikami jeszcze przed zawarciem umowy o współpracę. Dlatego są one niezmiennie atrakcyjne. W związku z tym wniosek nasuwa się tylko jeden. Ponadto, innowacyjne rozwiązania proponowane przez operatora logistycznego, zapewniają maksimum wygody związanej a nadawaniem paczek. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść brokera jest fakt, iż firma bardzo starannie dobiera partnerów biznesowych, zawierając umowy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Ponadto w razie zagubienia przesyłki bądź nieterminowego dostarczenia paczki, GlobBox gwarantuje pełne wsparcie w procedurze reklamacyjnej. Fakt ten dowodzi, iż jest firmą godną zaufania.     

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kutnie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: