• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Kutno

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Kutnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Kutno

  Sprawdź, gdzie znajduje się kurier ORLEN Paczka Kutno i zamów kuriera. Tani kurier tylko przy zamówieniach poprzez formularz na ORLEN Paczka. Wysyłaj paczki i listy na drugi koniec Polski bez wychodzenia z domu!W Kutnie znajdziesz aż 4 punkty, gdzie zamówisz taniego kuriera i wyślesz przesyłkę poprzez ORLEN Paczka Kutno. Przedstawiamy adresy i godziny otwarcia aktualnie działających punktów paczkowych.
  Nie musisz być w domu, gdy przyjedzie po nią kurier – wystarczy, że upoważnisz domownika do nadania lub odbioru, przekazując wybranej osobie specjalny kod, generowany przez aplikację.Jak nadać paczkę w 3 prostych krokach z Kutna przeczytasz na oficjalnej stronie Globkurier.pl. Kurier ORLEN Paczka Kutno dostarczy twoje przesyłki już od 9,99 zł! Zarejestruj swoją paczkę w formularzu nadawczym – wpisz wymiary i wagę paczki, a sprawdzisz ostateczny koszt przesyłki. Aktualny cennik usług kurierskich ORLEN Paczka znajdziesz na stronie.

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W Kutnie znajdziesz 4 punkty ORLEN Paczka, w formie kiosków/saloników prasowych. Poniżej znajdziesz listę punktów ORLEN Paczka Kutno wraz z istotnymi informacjami pozwalającymi na lepsze zlokalizowanie punktów.
  Kiosk/Salonik RUCH:
  Ul. Plac Piłsudskiego 10, KutnoKiosk z okienkiem, zlokalizowany około 10 m od skrzyżowania ulic: Królewska i Berka Joselewicza, około 70 m od Ratusza, za kioskiem znajduje się szalet miejski, po drugiej stronie kiosku znajdują się: Deichmann i Bodzio.
  Otwarte: pon-pt 06:00-16:00, sob 08:00-14:30
  Ul. Podrzeczna 24, KutnoKiosk z okienkiem, zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania ulic: Podrzecznej i Szaloma Asza, około 20 m od targowiska „Centrum handlowe Manhattan”. Naprzeciw kiosku mieści się oddział Banku Pekao SA i Centrum korekcji wzroku. Otwarte: pon-pt 06:00-16:00, sob 07:00-14:00

  Ul. Skłodowskiej 71, KutnoKiosk z okienkiem usytuowany przy skrzyżowaniu ulic Andersa i Skłodowskiej Curie, ok 10 m. za sklepem spożywco-przemysłowym WILMAR, po lewej stronie na ul. Skłodowskiej Curie w odległości ok 40 m przystanek MZK linii 11 i 12, Otwarte: pon-pt 06:00-16:30, sob 06:00-14:00
  Ul. Kościuszki 24, KutnoKiosk z wejściem, usytuowany przy ul. Kościuszki zaraz obok głównego wejścia na Stadion Miejski, vis a vis bloki mieszkalne. Otwarte: pon-pt 06:00-16:30, sob 07:00-14:00. 

  Jeśli mimo wskazówek nie możesz znaleźć konkretnego punktu, sprawdź gdzie aktualnie znajduje się tani kurier Kutno w wyszukiwarce ORLEN Paczki. Wybierz najdogodniejszy dla siebie spośród tysięcy sklepów, kiosków, stacji paliw i automatów. Nie musisz odbierać paczki osobiście. Wystarczy, że przekażesz upoważnionej osobie kod odbioru paczki.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kutnie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: