• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Dębica

  Zamów kuriera UPS w Dębicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Dębica

  UPS to firma kurierska z ponad stuletnią tradycją. Obecnie funkcjonuje w ponad 200 krajach i regionach całego świata, świadcząc usługi transportowe oraz logistyczne. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników, którego oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych firm. Jest to również jedno z przedsiębiorstw, z którym współpracujemy w GlobKurier.pl, umożliwiając łatwe, wygodne i tanie zamówienie kuriera UPS w Dębicy i innych polskich miastach. Dębica to położony w województwie podkarpackim jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych południowo-wschodniej Polski. Znajdują się w nim zakłady przemysłu spożywczego, chemicznego oraz gumowego. Działa w nim także wiele przedsiębiorstw z branży transportowej. Z tego powodu zapotrzebowanie na usługi kurierskie i logistyczne jest w tej miejscowości bardzo duże. Jedną z najchętniej wybieranych firm z tej branży jest UPS. Doręczenia przesyłek nadanych kurierem UPS w Dębicy realizowane są w dni robocze między godz. 9:00 a 19:00. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość dostawy w dniu wolnym od pracy. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier kontaktuje się z odbiorcą w celu określenia przybliżonej pory doręczenia. Pozwala to zmniejszyć prawdopodobieństwo nie zastania osoby mogącej odebrać paczkę. Jeśli jednak taka sytuacja ma miejsce, kurier podejmuje jeszcze dwie próby doręczenia w kolejnych dniach. Jeśli i one się nie powiodą, paczka trafia do punktu UPS Access Point, gdzie czeka na odbiór przez trzy dni robocze. W Dębicy znajdują się trzy takie placówki. Jeśli paczka nie zostanie odebrana przez ten czas, trafia z powrotem do nadawcy. Dębica to jedno z wielu miast, w których działa GlobKurier.pl. To platforma umożliwiająca łatwe nadawanie paczek za pośrednictwem nawet kilkudziesięciu przewoźników w wyjątkowo korzystnych cenach. 

  Naszym klientom udostępniamy wygodne i nowoczesne narzędzia, dzięki którym możliwa jest wygodna wysyłka bez wychodzenia z domu oraz śledzenie zlecenia na każdym etapie jego realizacji. Aby nadać przesyłkę za pomocą kuriera UPS w Dębicy, wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Aby dokonać wstępnej wyceny i stworzyć zestawienie ofert, potrzebujemy jedynie informacji o wielkości i wadze przesyłki, a także o tym, z jakiego i do jakiego kraju ma trafić. Spośród przygotowanych przez nas ofert wybierz UPS i wypełnij kolejny formularz podając dane teleadresowe nadawcy i odbiorcy. Na tym etapie możesz wykupić usługi takie jak wspomniane doręczenie w sobotę, płatność za pobraniem lub dodatkowe ubezpieczenie. Zamów kuriera UPS z GlobKurier.pl – zyskasz czas, pieniądze oraz bezpieczeństwo, również dzięki nowoczesnym systemom śledzenia przesyłek od nadania do odbioru i opiece naszego pracownika nad każdym zleceniem.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dębicy

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: