Menu

kurier InPost

Kurier InPost Dębica

Zamów kuriera InPost w Dębica korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Dębica

InPost- firma kurierska, która jako jena z pierwszych w Polsce stworzyła i uruchomiła sieć samoobsługowych paczkomatów. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, umożliwiła komfortowy sposób nadawania i odbioru przesyłek, czym podbiła serca Polaków, w tym także mieszkańców Dębicy. Bowiem paczkomaty nie tylko zwiększyły wygodę Klientów, ale także przyczyniły się do ochrony środowiska i przyśpieszyły terminy doręczeń przesyłek. Jednakże InPost to nie tylko paczkomaty, ale także wysokiej jakości usługi kurierskie i dbałość o łatwy dostęp do usług firmy. Jak zatem wygląda sytuacja w Dębicy? Ile jest punktów nadania i odbioru przesyłek?W jakim terminie kurierzy dostarczają paczki?Czy faktycznie jest to firma godna zaufania?

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mając na uwadze komfort Klientów, firma InPost uruchomiła sieć drobnych punktów POP, w których można nadawać i odbierać przesyłki oraz siatkę paczkomatów czynnych przez całą dobę. Przewoźnik jest też dostępny w Internecie, a dzięki usłudze “paczka kurierska” można nadawać przesyłki online z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór. Ponadto InPost jest też obecny między innymi w e-sklepach i na platformach transportowych takich jak GlobKurier.pl.  Nie oznacza to jednak, że przesyłki nie są już doręczane w tradycyjny sposób. Kurierzy nadal dowożą przesyłki bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze pomiędzy godziną 9.00, a 17.00. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, InPost stworzył możliwość nadawania paczek z opcją dostawy także w soboty, najdalej do godz. 17.00. Taka możliwość jest jednak dostępna tylko w wybranych miastach. Mieszkańcy Dębicy mogą nadawać i odbierać przesyłki w punktach POP i paczkomatach zlokalizowanych między innymi: na ul. Kolejowej nr.28 i nr.44, Głowackiego 19a, Ks. Nosala 10, Gawrzyłowskiej 8, Rzeszowskiej nr.62, nr.64 i nr.76, Krakowskiej nr.38 i nr.75, Konarskiego 39, Fredry 25, Krakowskiej nr.53 i nr.55, Pana Tadeusza 2, Piłsudskiego nr.20 i nr.25, Cmentarnej 53b, Kościuszki nr.38 i nr.42, Tuwima 9, Jana Pawła 56, Tetmajera 2a, Wielkopolskiej 142a, Rzeszowskiej nr.114 i nr.115 oraz na ul. 23 Sierpnia 1. Mają również możliwość dokonania wyboru dużo atrakcyjniejszej cenowo opcji, korzystając z  platformy GlobKurier.pl. 

Najważniejszym argumentem przekonującym do skorzystania z usług platformy są niskie ceny za nadania przesyłek. Ponieważ są one niższe nawet o 70%, w stosunku do cenników proponowanych przez samych przewoźników. Reasumując, bezsprzecznie tani kurier Dębica jest zawsze dostępny na GlobKurier.pl. Kolejną zaletą platformy jest możliwość wyboru przewoźnika z szerokiej palety firm kurierskich. Ponadto GlobKurier.pl nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta na platformie. Korzystanie z usług nie jest też obciążone żadnymi abonamentami czy innymi opłatami dodatkowymi. Dodatkowo prosty i intuicyjny panel “prowadzi krok po kroku” przez wszystkie etapy nadawania przesyłki. Wystarczy wejść na stronę: globkurier.pl i w pierwszej kolejności wycenić paczkę. Należy w tym celu podać kraj i adres punktu nadania i odbioru przesyłki, wymiary oraz wagę paczki oraz ich liczbę. Po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę”, wystarczy z listy dostępnych przewoźników wybrać InPost. Następny krok polega na opłaceniu usługi i później można już przygotować paczkę i oczekiwać na przyjazd kuriera. Rejestracja się opłaca. Dobrowolna rejestracja na platformie GlobKurier.pl jest jednak wskazana w przypadku Klientów firmowych, zwłaszcza tych, którzy wysyłają duże ilości przesyłek miesięcznie. Udostępnia ona bowiem szereg dodatkowych funkcjonalności, usprawniających proces nadawania przesyłek. Należą do nich między innymi: możliwość masowego nadawania paczekgenerowanie zbiorczych listów przewozowych czy opcja nadawania przesyłek za pobraniem.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dębica

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: