Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Dębica

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Dębicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Dębica

Wśród licznych usług Poczty Polskiej najszybsze dostarczenie przesyłek gwarantuje kurier. Dużą zaletą tego przewoźnika jest łatwy dostęp do licznych placówek, w których możliwe jest nadawanie i odbieranie przesyłek. Dębica to jedno z miast, w którym ułatwiamy nadawanie przesyłek wysyłanych kurierem Poczty Polskiej. Oferujemy ułatwiające cały proces i poprawiające bezpieczeństwo narzędzia, a w dodatku bardzo korzystne ceny. Dębica jest znanym ośrodkiem przemysłowym położonym w województwie podkarpackim. Miasto to najbardziej znane jest z zakładów produkujących opony, a także z licznych zakładów przemysłu chemicznego i spożywczego. Funkcjonuje tu również wiele firm transportowych. W Dębicy znajdują się cztery placówki Poczty Polskiej. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Umożliwia to sprawne doręczanie przesyłek kurierskich, co odbywa się za pomocą dwóch usług: – Pocztex Kurier 48 – przesyłki trafiają do odbiorcy w ciągu trzech dni roboczych od nadania, – Pocztex Express 24 – doręczenie następuje nawet w 24 godziny od nadania.Przesyłki są rozwożone od poniedziałku do piątku, między godziną 8:30 a 17:30. Jeżeli odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem, może on odebrać paczkę w ciągu 14 dni roboczych w placówce Poczty Polskiej wskazanej w awizo. Jeśli również w tym czasie nie zostanie odebrana, zostaje zwrócona do nadawcy. GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezpieczne dostarczenie przesyłki nadanej kurierem Poczty Polskiej w wyjątkowo korzystnej cenie. Dla naszych klientów negocjujemy doskonałe stawki, niższe nawet o kilkadziesiąt procent od tych, które mogą oni uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Zamówienie kuriera na naszej stronie internetowej jest wyjątkowo proste. 

Całość odbywa się w dwóch krokach. W pierwszej kolejności należy podać wymiary i wagę paczki w formularzu na stronie głównej. To oraz informacja, czy ma być to przesyłka krajowa, czy zagraniczna służy do stworzenia wyceny. Spośród przygotowanych przez nas ofert możesz wybrać najkorzystniejszą, biorąc pod uwagę nie tylko koszt, ale również takie kwestie jak czas dostawy oraz dodatkowe usługi (nadprogramowe ubezpieczenie, dostawa w konkretnych godzinach. Po dokonaniu wyboru przechodzisz do drugiego formularza, w którym podajesz dane niezbędne do wysyłki. Zamówienie możesz opłacić online, za pomocą systemu szybkich przelewów lub przelewem tradycyjnym, bądź gotówką bezpośrednio u kuriera. To wystarczy, by zamówić bezpiecznego i taniego kuriera w GlobKurier.pl. Twoja przesyłka trafi do odbiorcy w wyznaczonym czasie – po drodze zarówno Ty, jak i adresat możecie sprawdzać jej położenie w systemie śledzenia paczek.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dębica

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: